Binance vadeli işlemler testi, kaldıraçlı işlem yapmak isteyen kullanıcıların piyasadaki risk faktörlerini anlamasını sağlar. Borsanın uyguladığı bu sistemde amaç, kullanıcı pozisyonları karşısında sorumlu tutulmamak ve yatırımcının mevcut riskler hakkında bilgi sahibi olduğundan emin olmaktır. Bu test, vadeli hesap açıldıktan sonra işlemlere başlamadan önce uygulanan ve kısa sürede tamamlanan bir testtir. Bu nedenle özellikle yeni kullanıcılar için Binance vadeli işlemler testi cevapları fazlasıyla araştırılan bir konudur.

Binance Vadeli İşlemler Testi Nedir?

Binance borsasının kullanıcılarına yüksek kaldıraç avantajı sunması ve kaldıraçlı piyasanın normal piyasaya göre çok daha fazla kar getirmesi, yatırımcıları vadeli işlem hesabı açmaya iter. Ancak Binance borsası, yatırımcıların bu işlemlere başlamadan önce bir takım piyasa risklerine karşı bilgi birikimini test etmek ister. Bu nedenle vadeli hesap açan kullanıcılara yaklaşık 1 dakikalık bir test yapar ve Binance vadeli işlem testi cevapları test bitiminde gösterilir. Dolayısıyla kullanıcılar yanlış soruların doğru cevabını testten hemen sonra öğrenebilir ve tekrar test yaparak sorulara doğru yanıt verebilir. Böylece vadeli işlem piyasasındaki riskleri anladığını ve sorumluluk aldığını da kabul etmiş olur, kısacası Binance kaldıraç testi cevapları yanlış olsa bile hesap açmak mümkün olur. Çünkü testi yanlış cevaplayınca herhangi bir şey olmaz, sadece doğru cevaplar ekranda gösterilir. Formaliteden yapılan bu test, kullanıcıların vadeli işlem açarken karşılaşabileceği bazı risk faktörlerini anlaması amacını taşır.

Eğer hala Binance üyesi değilseniz buraya tıklayarak ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve ömür boyu %10 komisyon indirimi sağlayacak Binance referans kodu avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Binance Vadeli İşlemler Testi Cevapları

Risk testi olarak da bilinen Binance kaldıraçlı token testi cevapları, Google’da en çok araştırılan konulardan biridir. Her testte sorulan soruların farklı olması, kullanıcıların internette direkt olarak cevap anahtarına ulaşmasını engeller. Çünkü borsa her kullanıcıya farklı bir sıra ile benzer ya da farklı sorular yöneltir. Bu sistem ile kullanıcının piyasaya hazır olup olmadığını test eder ve test bitiminde yanlış soruların yanıtlarını gösterir. Bu da kullanıcıların yanlış soruların yanıtlarını öğrenmesini sağlar. Binance testinde şu adımları takip ederek hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Karşınıza çıkan sorular için 1 dakika gibi kısa bir süre verilir, dolayısıyla bu soruları anlık olarak internetten aratmak sizin için vakit kaybından başka bir şey değildir. Bu nedenle sorulara direkt yanıt vermeye başlamanız gerekir.
  • Karşılaştığınız sorulardan cevabını bildiklerinize doğru yanıtı verebilirsiniz, bilmediğiniz sorularda ise herhangi bir şıkkı seçebilirsiniz.
  • Burada sorulara yanlış yanıt vermeniz önemli değildir, amaç sadece size doğru yanıtları göstermektir. Dolayısıyla bu şekilde belirlenen süre içinde tüm soruları yanıtlamanız beklenir.
  • Test sonunda yanlış cevapların yanında doğruları gösterilir ve bu testi yeniden yaparak doğru yanıt vermenize imkan tanır.
  • Gerekli seçimleri yapıp onayladıktan sonra sorumluluk beyanını da kabul etmeniz gerekir.
  • Sonuç olarak, vadeli işlemler borsasındaki sorun ve zararlar karşısında bütün sorumluluğu kabul etmiş olursunuz ve kaldıraçlı pozisyonlar açmaya başlayabilirsiniz

Sizin iyiliğiniz için cevapları direkt vermiyoruz. Videoyu dikkatli bir şekilde izleyip soruları kendi bilginiz ile cevaplamak sizin için daha iyi olacaktır.

Yazar

2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

Bir yorum Yaz