Coin98 nedir, alım-satım ya da madencilik işlemleri sonucu elde ettikleri varlıkları saklamak isteyen yatırımcıların merak ettiği bir konu. Kripto para yatırımcılarının kazançlarını güvenle saklaması ve koruması oldukça önemlidir. Bunun için kullanılan elektronik cüzdanlarda dil sorunu bulunur. Özellikle ilk Türkçe dil desteği olan kripto para cüzdanı olarak öne çıkan Coin98 geleceği ve fiyat beklentileri bakımından da yatırımcının merakla takip ettiği bir token. O halde çeşitli özellikleriyle ilgi gören ve son günlerde en çok artış gösteren yatırım araçlarından C98 Coin nedir daha yakından inceleyelim.

İçeridekiler

  Coin98 Nedir?

  Coin98, DeFi ürünlere erişim sağlayan merkezi olmayan bir protokoldür ve bu protokolde kullanıcıların borç verme protokolü, blockchain tabanlı oyun, zincir içi yönetişim ve merkeziyetsiz borsa gibi çok sayıda proje inşa etmesi mümkündür. Çok zincirli faaliyetlere izin veren bir yapıdaki platformun resmi tokenı C98 geleceği parlak kripto paralardan biri olarak görülür. Platformun, kullanıcılarına derin zincir bilgisine sahip olmadan detaylı proje üretme izni vermesi önde gelen özelliklerindendir. Ayrıca cüzdan ve token ile 20’den fazla ağa erişime izin veren platform; Avalanche, Solana, Ethereum ve BSC gibi zincirler arası geçişlerde büyük kolaylık sağlar.

  Platformun ana tokenı olarak kullanılan Coin98 arzı 1 milyar ile kısıtlı bir üründür. Çok zincirli gelecekte ağlar arası transfer işlemlerini kolaylaştırmak, merkezi olmayan borsalarda borç alıp vermek ve zincir tabanlı oyunlara erişim sağlamak için oluşturulan C98 tokenı, platformun yardımcı programına dahildir. Sunduğu diğer özellikler şunları kapsar:

  • Staking: C98 token sahipleri, varlıklarını cüzdanda kilitleyerek gelir elde etme hakkı kazanır. Platformdaki hazine fonunun bir kısmı stake eden kullanıcılara ayrılır. Bu kullanıcılar aynı zamanda protokol yönetimine de dahildir.
  • Yönetim: C98 varlık sahipleri, platform geliştirmelerinde oy kullanarak, ürün ve platform parametrelerinde değişiklik yapabilir.
  • Ekosistem Gelişimi: İşlem ücretlerine harcanan ücret, C98 geliri olarak platform fonuna tahsis edilir. Bu sayede platformun gelecek geliştirmelerde ve potansiyel büyümede kasa görevi görür.
  • Özellikli Üyelik Hakları: Kullanıcılar, cüzdanda bulundurdukları C98 miktarına bağlı olarak kademeli avantajlar elde eder. Bu avantajlardan bazıları, stratejik ortaklardan teşvik kazanmak ve fırlatma rampalarına dahil olmak şeklinde sıralanabilir.
  • Kredi Çekme: Bankacılık sisteminin dışında kalan kullanıcılar, platform üzerinde kredi veren kullanıcılardan Coin98 tokenı alarak kredi çekme imkanı kazanır.
  • Zincirler Arası Geçiş: Coin98 token ve cüzdan sahipleri, farklı ağlar arasında geçiş yaparak varlık aktarımı gerçekleştirebilir.

  C98 Coin Kaç TL ve Dolar?

  C98 Coin kaç tl ve kaç dolar anlık olarak Kripto Para Dünyası içerisinden takip edebilirsiniz. C98 Coin ne kadar gibi soruların yanı sıra C98 Coin hacmi ve Marketcap değerlerini de buradan öğrenebilirsiniz.

  1 C98 Coin 6.12 TL 5.23%

  1 C98 Coin $ 0.211594 Dolar 5.23%

  Ayrıca C98 Coin piyasa değeri ise $ 137,859,431 dolardır. Aynı zamanda C98 Coin günlük $ 38,363,408 dolar hacime sahiptir.

  Coin98 Geleceği Nasıl?

  Uygulama uygulama gezinmeden kısa yoldan piyasa takibi yapmaya ve portföy yönetimine izin veren Coin98 haber ve yorumlarına bakıldığında, gelecekte kullanımının artması beklenen bir proje olduğu görülür. Özellikle geleceğin zincir ağında kullanıma yönelik token ve cüzdanıyla öne çıkan platform, halihazırda yaptığı geliştirmelerle ağını genişletmeyi hedefler. Kripto para yatırımcılarının varlıklarını nasıl güven içinde saklayacağı sorununa yönelik güvenlik etmenleri nedeniyle kullanımının yaygınlaşması beklenen platformda, arz-talep dengesine bağlı bir fiyat artışı beklenmektedir. Fakat unutmamak gerekir ki biz kripto para dünyasi olarak kesinlikle yatırım tavsiyesi vermiyor yalnızca bilgilendirme ve inceleme yazıları yazıyoruz.

  Eğer siz de son zamanlarda yükseliş yapan C98 Coine yatırım yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak dünyanın en büyük ve en güvenli kripto para borsası olan Binance’ye üye olabilir ve ömür boyu yüzde 10 komisyon indirimi sağlayan referans kodundan yararlanabilirsiniz.

  Konumuza dönecek olursak analistlere göre, yatırımcıların sıklıkla araştırdığı “Coin98 artar mı?” sorusuna kesin bir cevap verilemez. Kripto para piyasasındaki ivmelenmelerin genel olarak Bitcoin’deki gelişmelere bağlı olması, geleceğe dair net bir yorum yapılamamasına neden olur. Yine de geleceğin çok zincirli sistemine adapte olması ve farklı platformları tek bir arayüz üzerinden desteklemesi nedeniyle, Coin98 takibe alınması gereken projelerdendir.

  Coin98 Yorumları

  Coin98 cüzdan ile birlikte çok zincirli ağlar arası geçiş imkanı sunan Coin98 token, özellikle Binance borsasında listelendikten sonra hızlı bir yükseliş yaşadı. Binance Launchpad projeleri arasında sıralanan Coin98 yorum ve gelecek beklentileri, genel olarak büyük potansiyele sahip olsa da, her kripto varlıkta olduğu gibi bu para biriminde de risk faktörü vardır. Bu nedenle yatırımcıların, Coin98 token yatırımı yapmadan önce detaylı araştırma ve analiz sürecine girmesi gerekir. Aksi halde, hızlı ivmelenen kripto para piyasasında anlık hareketlerle kazanç kaybı yaşamak mümkündür. Analistlerin çoğuna göre, gelecekte yüksek seviyeleri görmesi beklenen Coin98 fiyatlamasında, gelecek hareketler ve platformun daha yaygın kullanımı etkili olacağına inanılmaktadır.

  Coin98 Projesi Ve Amacı

  Coin98 projesi, kripto para ve cüzdan kullanımını yaygınlaştırmak adına kolaylaştırılmış ve gelişmiş özelliklere sahip bir platformdur. Zincirler arası işlemlerin entegre şekilde gerçekleşmesi ve verimli kullanım sağlaması amacıyla geliştirilen proje, geleceğe yönelik sorunların pek çoğuna çözüm üretir. Cüzdan, token ve borsa gibi farklı bileşenlerle hizmet veren C98 yorumları göz önünde bulundurulduğunda, geleceğin değerlenecek projeleri arasında yer alır.

  Tamamen mobil uyumlu ve erişimi kolay bir platform sunarak 20’den fazla ağı destekleyen proje, kullanıcıların tek bir platform üzerinden farklı işlemleri gerçekleştirmesine izin verir. Farklı DeFi projelerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, C98 ile ürünlerini tek bir merkezden kontrol edebilir ve sistemin finansal araçlarından faydalanabilir.

  Coin98 platformunun kripto para Coin98 dışında; cüzdan, borsa ve portföy gibi farklı projeleri vardır. Çeşitli bileşenlerle kullanıcıların blockchain ekosistemine daha kolay dahil olmasını sağlayan proje, çok kaynaklı varlıkları depolama, saklama ya da trade etme gibi imkanlar sunar. Ayrıca bilgileri internete aktarmadan koruma özelliği olan C98, sahip olduğu gelişmiş bileşenlerle kullanıcıların farklı işlemleri gerçekleştirmesine izin verir.

  Coin98 Özellikleri

  Platformun kullanıcılara sunduğu özellikler şunlardır:

  Coin98 Borsası: Coin98 platformunun kendine özel borsası, kullanıcıların Ethereum, Solana, Tron, BSC ve XRP gibi coinlere kolay erişmesini sağlar. Sorunsuz ve güvenli bir deneyim sunarak, DeFi projelerini destekler. Geniş ürün çeşitliliği olan borsa, kullanıcıların tek bir platform üzerinden farklı ürünleri trade etmesine izin verir. Bu sayede zincir tabanlı projelerin daha geniş bir kitleye ulaşmasında önemli rol oynar.

  Coin98 Portföyü: Coin98 Labs tarafından üretilen 2. ürün Coin98 portföyüdür ve bu portföy kullanıcılara herhangi bir anahtara sahip olma gereksinimi duymadan varlıkları yönetme imkanı tanır. Kullanıcılar Coin98 portföyü ile farklı zincirler arasındaki varlıklarını detaylı şekilde yönetme hakkı kazanır. Cüzdanlar arası varlık alışverişi ve aktarımı portföy ile daha kolay hale gelir.

  Coin98 Cüzdanı: Coin98 platformunun en önemli araçlarından biri olan cüzdan, kullanıcıların çok zincirli varlıklarını trade etme, depolama ve yönetme amacıyla kullandığı bir kripto para cüzdanıdır. Bu anlamda sahip olunan dijital varlıkları güvenle saklama garantisi veren cüzdan, Türkçe dil desteğiyle de kullanım kolaylığı sunar. Bütün anahtar bilgilerinin cüzdan sahibi tarafından saklanmasına izin veren Coin98 cüzdanı, tek bir uygulama üzerinden bütün yatırım portföyünü yönetmeye yarar. Cüzdan şifrelerinin internet tehlikelerine karşı koruma sağlaması, telefon veya mobil cihaz üzerinden de güvenli erişimi mümkün kılar. 7000’den fazla token desteği olan cüzdan, işlem ücretlerini optimize ederek transfer hızı ve ücretini kullanıcının ayarlamasına izin verir. Ayrıca SushiSwap, PancakeSwap, QuickSwap gibi piyasa yapıcılarıyla uyumlu çalışarak farklı zincirler arasında köprü görevi görür.

  Coin98 Nereden Alınır?

  Biz kripto para dünyası olarak okurlarımıza her zaman Binance borsasını tavsiye etmekteyiz. Siz de buraya tıklayarak Binance’ye ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve ömür boyu %10 komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz. Böylece C98 gibi yüzlerce coine düşük komisyon oranları ile yatırım yapabilirsiniz.
  Eğer başka kripto para borsaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız da En güvenli Bitcoin siteleri yazımızı okuyarak sizler için incelediğimiz ve listelediğimiz siteleri görebilirsiniz.

  Bu yazımız ilginizi çektiyse sizler için hazırladığımız Waves Coin Nedir ve Maker Coin Nedir gibi diğer inceleme yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  3 Yorumları

  1. C98 cin nedir anladım teşekkürler. Fakat bir tek binance’de mi satılıyor?

  Bir yorum Yaz