Kripto para dünyasına her geçen gün yeni bir altcoin eklenmektedir. Sürekli geliştirilen ve yenilenen projeler arasında, yatırımcıların oldukça fazla seçeneği bulunur. MoonDAO coin de borsalarda listelenen altcoinlerden biridir. Bu nedenle pek çok kişi “MoonDAO Coin nedir?” ve “MoonDao Coin geleceği nasıldır?” diye merak etmektedir. Özellikle Reddit’in de ilgisini çeken bu coin, kripto para yatırımcılarının araştırdığı varlıklardan biridir. Biz de sizler için bu yazımızda MoonDao Coini inceledik.

İçeridekiler

  MoonDAO Coin Nedir?

  MoonDAO, MNDAO kısaltmasıyla anılan ve belirli kripto para borsalarında listelenen bir altcoindir. Ana kripto paralardan farklı olarak, MNDAO itibari para birimleriyle alınmaya uygun bir kripto para birimi değildir. Bunun yanı sıra MNDAO, kripto para borsaları üzerinden Bitcoin ya da desteklediği diğer kripto varlık pariteleriyle alınıp satılabilir. Binance akıllı zincir üzerinde likidite belirteci olarak kullanılan MNDAO, her türlü transfer işleminde varlık sahiplerine %3 dağıtım sağlarken, işlemlerin %3’lük kısmını da likidite havuzuna aktaran bir sisteme sahip.

  Siz de buradaki referans linkinden Binance’e ücretsiz kayıt olabilir ve kriptoparadunyasi.net okurlarına özel %10 komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz kayıt olmak için tıklayın.

  MoonDAO Coin İncelemesi. MoonDao Coin Amacı.

  Son derece yenilikçi bir BEP-20 tokenı olan MoonDAO token, likiditeyi otomatik bir seviyede tutarak fiyat sabitlenmesini teşvik ediyor. Bu sayede kırılmaz bir fiyat tabanı sağlarken, tokenı elinde tutan yatırımcıların da her türlü transferden getiri elde etmesine izin veriyor. gazsız getiri ödülleri oluşturmak amacıyla karmaşık algoritmalara sahip olan MoonDAO, piyasa yapıcı bir mekanizma olarak işlev görüyor.

  Henüz tanıtım aşamasındayken, toplam MoonDAO arzının %60’ının “Kara Delik” adı verilen adrese gönderilmesi bu coine olan güveni artıran etmenlerden biri. Kara delik adı verilen sistem, ne kadar fazla ücret toplanırsa o kadar büyüme potansiyeline sahip. Bu sistemle tokenlerın belirli bir kısmı kalıcı olarak yakılıyor ve tedarikten çıkarılıyor. Bu şekilde arzı kısıtlayarak fiyat tabanını yükseltiyor.

  MoonDAO Coin Geleceği

  2021’in yeni projelerinden olan MoonDAO, düşük fiyatına rağmen kendine yatırımcı temeli oluşturmuş durumda. Ayrıca Coinbase borsasında listelenmediği halde, Coinbase tarafından takip edilmesi de bu coinin gelecek beklentilerini yükseltiyor. 70.000’e yakın cüzdanda sabit şekilde tutulması, MoonDAO geleceği hakkında olumlu yorumlar yapılmasına neden oluyor.

  Teknolojisinin arkasında şeffaf bir yapının bulunması, adil bir fiyatlama ve dağıtım sağlıyor. Satış öncesinde liste fiyatıyla eşit belirlenen fiyatlama, tamamen güvenli ve adil bir dağıtım ve denetim sunuyor. Bu da yine henüz kripto para sistemine yeni dahil olan bu coine olan güvenin artmasını ve uzun süreli yatırımcı kitlesine sahip olmasını sağlıyor.

  MoonDAO Coin Nereden Alınır ve Satılır?

  MoonDao Coin geleceği Nasıl? Moondao Coin Nereden Alınır?
  MoonDao Coin geleceği Nasıl? Moondao Coin Nereden Alınır? Nasıl Alınır?

  Coinbase gibi dünyaca ünlü ve güvenilir bir borsanın dikkatini çeken MoonDAO, bu nedenle yatırımcıların da merak ettiği coinlerden biri. Pek çok kripto para yatırımcısı “MoonDAO nereden alınır ve MoonDAO nerede satılıyor?” gibi sorulara cevap aramakta. Biz de sizler için Moondao Coin nasıl alınır yanıtlamaya çalıştık.

  Coinbase borsasında listelenmemesine rağmen, bu borsa üzerinden fiyat takibinin yapılabilmesi, MoonDAO’nun ileride Coinbase borsasına girebileceğinin bir habercisi. Şu an için sadece WhiteBit borsası ve PancakeSWAP üzerinden alınıp satılabilen MoonDAO’nun ileride bilinen pek çok iyi kripto para borsasında listelenmesi bekleniyor.

  MoonDAO Coin Artar mı?

  MoonDao coin 2021 yılının en yeni projeleri arasında yer alsa da, şimdiden kendine sabit bir yatırımcı kitlesi kurması ve önde gelen borsalar tarafından fiyat takibinin yapılması nedeniyle gelecek vaat eden kripto varlıklar arasında yer alıyor. Bu da “MoonDAO artar mı?” sorusunu daha sık duymamıza neden oluyor. Fiyatı yeni çıkan bir coin olduğu için oldukça düşük seyreden MoonDAO, sahip olduğu özelliklerle büyük yatırımcıların dikkatini çekmiş durumda. Bu da önce gelen borsalarda listelendiği anda, hızlı bir artış sergileyebileceğini gösteriyor. Gelecek beklentilerine göre; MoonDAO Coin listelendiği anda, yüksek miktarda alım satım hacminin oluşması ve bu durumun fiyata yansıması oldukça yüksek bir ihtimal. Listelenme sonrası gerçekleşecek yükselişlerin yatırımcılara, yüksek kazanç imkanı getirecek işlem fırsatları sunması da beklentiler arasında yer alıyor. Unutmayınki buradaki hiç bir yazı yatırım tavsiyesi değildir sadece bilgi verme amacıyla yazılmıştır.

  Fakat her altcoinde olduğu gibi, MoonDAO’da da fiyatın Bitcoin’deki anlık hareketlerden fazlasıyla etkilenmesi bekleniyor. Bu nedenle analistler, kripto para yatırımcılarına kendi fikir ve analizlerini yaparak işlem açmalarını ve hızlı dalgalı hareket eden piyasaya karşı yatırımlarında stoplu ilerlemelerini öneriyor. İhtimal dahilinde yaşanacak büyük kayıpların, sadece yatırımcının kendi sorumluluğunda olduğunun da bilinmesi, kripto para yatırım ve alım satım stratejilerinin buna göre belirlenmesi gerekiyor.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz