OKEx referans kodu, işlem hacmi ve güvenilirlik bakımından dünyanın en çok kullanılan kripto para borsası OKEx kullanıcılarının avantajlı komisyon ödemeleri yapmasına izin veren bir program. Sağladığı avantajlarla öne çıkan borsa, referans kodu programı ile kullanıcıların alım-satım işlemlerinde indirim kazanmasını sağlıyor. Bu nedenle OKEx borsasını kullanmak isteyen yatırımcıların birçoğu OKEx referans kodu nerede ve ne işe yarar gibi sorulara yanıt arıyor.

İçeridekiler

  OKX (Eski OkeX) Davet Kodu Nedir?

  OKEx davet kodu: 12428361 ‘dur

  2014 yılında kurulan OKEx borsası, çok sayıda altcoin listelemesinin yanı sıra, üyelere özel sunduğu referans programı ile de öne çıkar. Günümüzde kripto para birimlerinin giderek popüler hale gelmesi, borsalar arasında rekabet oluşmasına neden olur. Her borsanın kullanıcıya uyguladığı belirli bir işlem ücreti vardır ve bu işlem ücretleri referans kodu gibi programlar ile düşürülebilir.

  OKEx borsasının uyguladığı, OKEx referral code programı da borsa üyelerinin işlem ücretlerinde indirim avantajı kazanmasını sağlar. Her türlü kripto para alım-satım ve transfer işleminde indirimli komisyon ücretleri sunan OKEx borsası referans kodu, kod sahibinin de ödül kazanmasına izin verir. Bunun yanı sıra, kripto para borsası OKEx referans ve ortaklık programları sunar ve bu sayede çeşitli görevler ile etkinlikleri tamamlayan kullanıcıları ödüllendirir.

  Eğer siz de OKEx üye olurken davet kodunu görüp bu ne diye merak ettiyseniz, OKEx davet kodu 12428361 ‘dur. Bu OKEx davet kodunu kullanarak ya da buraya tıklayarak üye olarak ömür boyu %30 daha az komisyon ödeyebilirsiniz.

  OKX Davet Kodu Nerede?

  Üyelerine işlem ücretlerinde indirim imkanı sunan referans kodu kullanımı, özellikle borsaya yeni kayıt olmak isteyen kullanıcılar tarafından araştırılmaktadır. İndirim avantajından faydalanmak için ilk kayıt aşamasında davet kodu ile üyelik açmak gerekir. Bunun dışında, kendi kodunu paylaşan kullanıcılar da borsa teşviğini artırdığı için belirli oranda ödül elde eder. Bunun için öncelikle OKEx davet kodu nerede ve nasıl paylaşılır öğrenilmesi gerekir. Ortaklık programına katılmak ve ödül kazanmak için OKEx referans kodu nasıl alınır birlikte inceleyelim:

  • OKX ana sayfasından “Daha Fazlası” sekmesine tıklayın.
  • Referans seçeneğini seçim.
  • “Günlük Görevler” kısmından “Arkadaşları Davet Et”e tıklayın.
  • Bu sayfadan, davet göndermek istediğiniz arkadaşlarınızın e-posta adresini girin.
  • Alternatif olarak, karşınıza çıkan referans bağlantısını kopyalayabilir ve direkt olarak istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

  Aynı zamanda site içerisinde bulunan Binance referans kodu ve ya MEXC davet kodu gibi içeriklerimizden yararlanarak başka kripto para borsalarının da komisyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

  OKX Davet Kodu Nasıl Alınır?

  OKEx ortaklık programı, işlem komisyonlarından indirim sunar ve ek olarak bir dizi avantaj sağlar. Airdrop etkinlikleri, topluluk işbirlikleri ve benzeri etkinliklerde ödül kazanma imkanı sunar. Ayrıca, kendi ağını genişletmeye yardımcı olur ve bu şekilde özel hediyeler ile indirim alma olanağı sunar. Davet kodu hem referans, hem de ortaklık programına başlamak için gereklidir. Bir davet bağlantısı oluşturmak için öncelikle OKX davet kodu nasıl alınır öğrenilmesi gerekir. Borsaya üye olarak davet bağlantısı oluşturduktan sonra, bu kodu arkadaşlarınızla paylaşabilir ve ödül kazanmaya başlayabilirsiniz. İlk açılan üyeliklerde kodunuzu kullanan kullanıcıların bütün borsa alım-satım işlemlerinde komisyon ödemelerinden bir miktar ödül elde edersiniz.

  Paylaştığınız OKEx davet kodu ile borsaya yönlendirilen kullanıcılar işlem yaptığında %30 ödül kazanma imkanınız olur. Buna göre; davet kodunuz ile 10 kullanıcı borsa üyeliği açtığında davetli ticaretlerinden farklı oranlarda komisyon elde edersiniz:

  • Yeni üye işlemlerinden %30 ticaret komisyonu
  • Tekrarlayan kullanıcı işlemlerinden %30 komisyon
  • Alt ortak (yeni kullanıcı bağlantısı ile üye olanlar) işlemlerinden %10 ticaret komisyonu

  Ayrıca bkz: Dünyanın en güvenilir kripto para borsaları.

  OKX Davet Kodu Ne İşe Yarar?

  OKEx borsasında kullanılan OKEx global referans kodu, kullanıcıların ayrıcalıklı işlem yapmasına imkan tanıyan bir sistemdir. Bu nedenle özellikle borsaya üye olmaya yatırımcılar, OKEx davet kodu ne işe yarar sorusunu aratmaktadır. Referans kodu; davet kodu veya referans linki olarak da bilinir ve kullanıcıların borsadaki her türlü alım, satım, transfer işlemlerinde indirimli komisyon ödemelerinin uygulanmasını sağlar. Böylece kullanıcıların, gerçekleştirdikleri işlemler için minimum tutarda komisyon ödemesini sağlar.

  İlk üyelik sırasında eklendiğinde, işlemlerde indirim avantajı sunan referans kodu, kod sahiplerinin de yeni kayıt işlemlerinden ödül kazanmasını sağlar. En kullanışlı avantajı yeni üyelere sunduğu indirim fırsatıdır. Bu da OKEx referans kodu ne işe yarar sorusunun ana cevabıdır. Ancak referans kodu, sadece ilk kayıt sırasında hesaba eklenebilir. Bunun için kayıt aşamasında “Invite Code (Optional)” yazan kısmın mevcut üyelerden birinin referansı ile doldurulması gerekir. Bu opsiyonel bir işlemdir ve davet kodu olmadan hesap açmak da mümkündür. Fakat referans kodu ile üye olmak, uzun vadeli avantajlar sunar ve her işlem için cüzi miktarda ödeme yapılmasına izin verir.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz