Kripto para PYR Coin nedir, oyun ve NFT pazarını birleştiren bir para birimi olduğu için yatırımcılar tarafından merak edilmeye başlandı. Blockchain oyun stüdyosu olan Vulcan Forged tarafından geliştirilen PYR Coin, bütün ekosisteme hayat veren bir hizmet tokenıdır. PYR Coin sahipleri, platform üzerinde gelişmiş araçlara sahip olur ve her türlü ekosistem özelliğinden faydalanma fırsatı yakalar. Bu yazımızda Vulcan Forgen evreninin ana ürünü PYR Coin nedir araştırdık ve kullanıcılara sağladığı avantajları inceledik.

İçeridekiler

  PYR Coin Nedir?

  Vulcan Forgen, blockchain teknolojisini kullanan bir oyun stüdyosu ve NFT pazarıdır. Bu dev ekosistemin temel ürünü ise PYR Coin’dir. Yatırımcıların merakla yanıt aramaya çalıştığı Vulcan Forgen Pyr Coin nedir sorusu, bu tokenın sunduğu benzersiz avantajlarla açıklanabilir. PYR Coin temel olarak Vulcan Forged evreninde şu işlemlerde kullanılan bir fayda tokenıdır.

  • NFT pazaryerinde alım-satım yaparken gereken bütün ücretleri karşılar.
  • VulcanVerse evreninde bir arazi veya diğer varlıklar üzerinden stake yapma imkanı verir.
  • Oyun oynarken elde edilen ödüller PYR cinsinden dağıtılır.
  • Oyun içi varlıkların derecesini yükseltmek ve sürdürmek için kullanılır.
  • Oyun geliştiricileri ile irtibat kurmak için PYR Coin gereklidir.

  Vulcan Forged evreninde birbirinden farklı oyunlar bulunur. Kullanıcılar PYR Token ile bu oyunlara tek bir platform üzerinden erişim sağlama imkanına sahip olur. Premium bir blockchain oyun hizmeti veren Vulcan Forged evreninde, kullanıcılar tek bir hesap üzerinden birbirinden farklı oyunları deneyimleme avantajı da elde eder. Bir arayüz üzerinden farklı oyunlara erişim izni veren kripto para PYR yorum ve beklentileri, bu tokenın sağladığı kolay kullanım nedeniyle kripto para piyasalarında öne çıkmaktadır. Vulcan Forge evreninde sunulan ve PYR Coin ile desteklenen oyunlar şunlardır:

  • VulcanVerse: NFT ve blockchain teknolojisini kullanarak inşa edilen bu oyun platformun amiral gemisidir. 10.000 arsadan oluşan Yunan-Roma fantezi meta evreni, roleplay ile çok oyunculu çevrimiçi sistemine dayalı bir savaş oyunudur. Savaşarak değiştirilemez token kazanmak üzerine kuruludur.
  • Berserk: VulcanVerse oyunundaki Vulcanites yaratıklarını kullanan Berserk, fantezi savaş oyunudur. Oyunda yaratıklar birbirine karşı savaştırılır ve kazanan taraf seviye atlayarak ödül kazanır. Yaratıkların kazandığı yetenekler 3 boyutlu muadillerine aktarılabilir.
  • Blockbabies: Sevimli bebeklerin yer aldığı bu oyun, NFT kazanımı için idealdir. Bu oyund aoluşturulan her bir bebek NFT’dir ve bir diğerinden benzersiz özelliklere sahiptir. Birbirinden farklı bebekler ve öğelerle dolu bir dünya sunar.
  • Forge Arena: Vulcan Forged dApp karakterlerinin kullanıldığı bir grup savaş alanıdır. Karmaşık ve otomatik bir savaş stratejisi kullanır, böylece Vulcanite yaratıklarının veya Block Babies canavarlarının karşı tarafta savaştırılmasına izin verir.
  • Vulcan Chess: Çok sayıda Vulcanite ile 3 boyutlu bir savaş satranç oyunudur. Satrançta rakibini alt eden taraftar, Vulcanite animasyonlarını da izleme imkanı yakalar.

  Farklı oyunlara tek bir arayüzden ulaşmayı sağlayan Vulcan Forgen, aynı zamanda NFT varlıklara erişimi de oldukça kolay hale getirir. Bu işlemlerin tamamında yerel tokenın kullanılması, PYR Coin geleceği hakkında pek çok yorum yapılmasına neden olur.

  Eğer siz de PYR Coin satın almak istiyor ve hala Binance üyesi değilseniz buraya tıklayarak üye olabilir ve ömür boyu sürecek %10 komisyon indirimi sağlayan Binance referans kodu avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  PYR Coin Kaç TL ve Dolar?

  PYR Coin kaç tl ve kaç dolar anlık olarak Kripto Para Dünyası içerisinden takip edebilirsiniz. PYR Coin ne kadar gibi soruların yanı sıra PYR Coin hacmi ve Marketcap değerlerini de buradan öğrenebilirsiniz.

  1 PYR Coin 177.01 TL -0.67%

  1 PYR Coin $ 6.12 Dolar -0.67%

  Ayrıca PYR Coin piyasa değeri ise $ 146,357,447 dolardır. Aynı zamanda PYR Coin günlük $ 10,509,301 dolar hacime sahiptir.

  PYR Coin Geleceği Nasıl?

  Vulcan Forged projesi; İngiltere, Yunanistan ve Fransa’dan yaklaşık 30 kişilik bir çekirdek ekip tarafından geliştirilmiş bir NFT blockchain oyun sistemidir. Bu sistemin temel tokenı Vulcan Forged PYR Coin geleceği oldukça tartışılan bir konudur. Ana ofisi Atina’da yer alan Vulcan Forged şirketinin, dünya genelinde 9 farklı şirket bünyesi bulunur ve şirket CEO’su Jamie Thomson’ olarak geçer.

  Oynaması ve inşa etmesi oldukça kolay bir ekosistem olarak öne çıkan Vulcan Forged, kullanıcılara gelişmiş ve eğlenceli oyun araçları sağlar. Bu araçların hepsini destekleyen tek ana birimin yerel token olması, yapılan PYR Coin yorumları ve beklentilerinin genel anlamda olumlu olmasını sağlar. Geliştirme programı, geliştirici ekibi ve kitle fonlaması ile kendine destek bulan Vulcan Forged, topluluk temelli projelerden biridir. Yerel token Vulcan Forged PYR Coin arzı ise ödül havuzlarında şuna göre dağıtılır:

  • Vulcan Marketplace işlemlerinden gelen ücretin yarısı,
  • Doğrudan satışlardan gelen ücretlerde %10’luk kısım,
  • Titanlar, Olimposlular ve Arazi yükseltmeleri için ödenen ücretlerin %50’si,
  • Frenzy oyunlarındaki turnuva ücretlerinin %10’u

  ödül havuzuna aktarılır.

  Bu özellikleri ile topluluk desteğinin önemini vurgulayan projenin, ileride değerlenmesi beklenebilir. Ancak analistler, kripto para ekosistemindeki yüksek risk ve volatiliteye karşı yatırımcıları uyarmaktadırlar.

  Eğer bu yazımız ilginizi çektiyse Reef Coin geleceği ve Monero Coin geleceği gibi inceleme yazılarımızı okuyarak bu konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

  PYR Coin Yorumları

  Blockchain temelli oyunları gelişmesi, kripto para birimlerine olan ilgiyi de arttırmaktadır. Bu nedenle yapılan PYR Coin yorumları genellikle olumludur, çünkü proje oyuncu kitlelerinin ilgisini çekme potansiyeline sahiptir. Vulcan Forged projesinin güvenilir ve gelişmiş bir oyun sistemine sahip olması, yeni yatırımcıları sisteme kolaylıkla dahil etmesini sağlayabilir. Bu durumda PYR Coin fiyatı da yeni zirveleri görebilir. Analistlere göre oyun oynamayı daha kolay ve keyifli hale getiren PYR Coin yorum ve beklentileri, bu tokenın sahip olduğu şu avantajları nedeniyle öne çıkmaktadır:

  • PYR Coin benzersiz bir oyun belirtecidir.
  • Varlık satın almak, oyun içi varlıkları tokena çevirmek ve varlıkları itibari paraya dönüştürmek için kullanılır.
  • Vulcan Forge ekosistemindeki farklı oyunlarda, oyun içi varlık satın almayı sağlar. Bu özelliği nedeniyle birlikte çalışabilirlik sağlar.
  • Herhangi bir oyunda kazanılan jetonların, diğer oyunlara aktarılmasına izin verir.

  PYR Coin Güvenilir Mi?

  Yatırımcıların sıklıkla sorduğu sorulardan biri de PYR Coin güvenilir mi sorusudur. PYR Coin, geliştirici ekibi ve topluluk odaklı çalışma prensibi ile piyasanın güvenilir projelerinden biridir.

  PYR Coin Projesi ve Teknolojisi

  Blockchain oyun projelerinden olan PYR Coin projesi, kullanıcıların değişik oyunlara erişebileceği ve NFT varlıkların alım satımını yapabileceği çok yönlü bir oyun platformudur. devasa NFT pazarının yanı sıra, oyun içi varlıkların birbiri için kullanılmasına izin veren sistemi de bir hayli ilgi çekicidir. ERC-20 tabanlı PYR token, bu farklı oyunları bir araya getiren temel belirteçtir ve ekosisteme güç verir.

  Vulcan Forged PYR Coin whitepaper içinde öne çıkan araçlardan birkaçı şu şekilde sıralanır:

  • Anvil: dApp ve oyunlara kolay katılım sağlayan ve kripto para ya da gas ücreti gerektirmeyen NFT motoru
  • Agora: Bütün ekosistem oyunları için kullanılabilen gas ücretsiz NFT pazar yeri
  • My Forge: Kullanıcı varlık, öğe veya NFT’lerinin kontrol edildiği panel
  • Vulcan DEX: Stake, kazan ve takas gibi işlemlere izin veren platform borsası

  PYR Coin Alınır Mı?

  Analistlerin yaptığı yorumlar Vulcan Forged PYR teknolojisi ve yerel token PYR Coin’in oldukça başarılı olduğunu gösterir. Bu nedenle bu tokena ilgi duyan fazlasıyla kişi bulunur. Pek çok kişinin ilgiyle izlediği PYR Coin’e dair yapılan yorumların çoğu yükseliş hedeflidir. Ancak yatırımcıların araştırdığı PYR Coin artar mı ve PYR Coin alınır mı sorularının net bir şekilde cevaplanması mümkün değildir. Oldukça volatil ve risk dolu olan kripto para piyasasında her zaman market analizini iyi yapmak ve temkinli davranmak gerekir. Aksi halde kazançlar gibi riskler de yüksek olabilir.

  Son olarak, burada paylaşılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Sadece genel bilgilendirme amacıyla paylaşılır ve yatırımcı pozisyonları karşısında herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

  Ayrıca bkz: Bitfinex referans kodu nedir?

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz