Revain Coin yorumları ve hedef beklentileri ile ilgi çekmiş durumda. Blockchain ve kripto para teknolojisine yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen REV Coin, geliştirici projeleri bakımından yapıcı geri bildirim gönderimi sağlayan Revain protokolünün Ethereum tabanlı resmi tokenı olarak piyasaya sürüldü. Zincir teknolojisi sayesinde şeffaf ve güvenilir bir sistem kuran REV, kısa sürede çok sayıda yatırımcının takibi altına girdi. Biz de bu yazımızda REV Coin nedir, alınır mı ve geleceği nasıl gibi soruları yanıtlamaya çalıştık.

İçeridekiler

  REV Coin Nedir?

  REV Coin, blockchain teknolojisini kullanarak geliştirilen ilk “güvenilir” değerlendirme ağı özelliği taşıyan Revain platformunun resmi tokenı olarak piyasaya sürüldü. Bu nedenle yatırımcılar kısa sürede Revan Coin nedir sorusunu araştırmaya başladı. REV Coin; kullanıcıların geliştirdikleri projeler için faydalı ve doğru geri bildirim almasını sağlayan, aynı zamanda şeffaf değerlendirmeleri kayıt altına alarak zincir sistemine kaydeden ve daha sonra silinip değiştirilmesini engelleyen Revain protokolünün ana para birimi olarak geliştirildi. Dijital çağın en büyük sorunlarından olan sahte değerlendirmeleri ortadan kaldıran bu birim, kripto para REV Coin nedir konusunun merak edilmesine neden oldu.

  Revain platformu, Moskova’dan teknoloji konusunda uzman bir ekip tarafından 2018 yılında geliştirildi. Blockchain konusunda deneyim sahibi olan grup, ilk başlarda R ve RVN olarak bilinen bir tokenı piyasaya sürdü. Ancak platformun erken zincir altyapısının farklı ağlara entegre olma güçlüğü, bu R tokenların 26 Mart 2020 tarihinde REV Coin ile değiştirilmesine yol açtı. Sonuç olarak platformda REV ve RVN olmak üzere iki farklı token mevcut hale geldi. Toplam REV Coin arzı ise belirlenmedi.

  REV Coin’in sahip olduğu ana özellikler şunlardır:

  • Platformdaki diğer token olarak bilinen RVN, sabit coin mantığı ile çalışır ve açık olarak dolaşıma girmez. Bir anlamda Revain platformuna özeldir. Diğer taraftan REV Token, temelinde trade işlemleri için piyasaya sürülen, platformun ana kripto birimi olma özelliği taşır.
  • Revain platformundaki bütün kayıt altına alma, yorum ve değerlendirme yapma gibi özellikler REV Coin ile gerçekleştirilir.
  • REV Coin’in platformdaki bir diğer işlevi, uygulama tokenı olarak çalışmaktır. Bu nedenle yazar ödüllendirmelerinde kullanılır. Kullanıcılar yaptıkları güvenilir ve doğru değerlendirmeler karşılığında REV Coin kazanır.
  • REV Coin Ethereum’un ERC-20 standardını desteklemenin yanı sıra BEP20 ve TRC20 standartlarını da destekler. Bu sayede REV Coin ile trade işlemi yapmak isteyen yatırımcılara farklı alternatifler sunar.

  REV Coin Kaç TL ve Dolar?

  REV Coin kaç tl ve kaç dolar anlık olarak Kripto Para Dünyası içerisinden takip edebilirsiniz. REV Coin ne kadar gibi soruların yanı sıra REV Coin hacmi ve Marketcap değerlerini de buradan öğrenebilirsiniz.

  1 REV Coin 0.002515 TL -15.09%

  1 REV Coin $ 0.000087 Dolar -15.09%

  Ayrıca REV Coin piyasa değeri ise $ 7,356,291 dolardır. Aynı zamanda REV Coin günlük $ 30,316 dolar hacime sahiptir.

  REV Coin Yorumları

  Revain platformunun stabil ilerlemesi, resmi token REV yorum ve değerlendirmelerini önemli hale getirmekte. Buna göre; diğer para birimlerine göre daha avantajlı gibi görünen REV Coin, yatırımcılarına çeşitli avantajlar sağlıyor. Analistlerin yaptığı REV Coin yorum ve beklentileri dikkate alınırsa, bu kriptoda yükseliş beklemek doğru olabilir. Bununla birlikte, hala gelişmekte olan bir proje olduğundan özellikle erken dönemde yüksek kazanç sağlamayabilir. Yine de yatırımcıların bu para birimini daha yakından takip etmesi, platform güncellemelerini araştırması ve market haberlerini dikkate alması iyi bir yatırım kararı vermede etkili olabilir.

  Site içerisinde bulunan C98 Coin Yorum ve BTT Yorum gibi inceleme yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

  REV Coin Geleceği Nasıl?

  Kripto marketin öne çıkan para birimlerinden olan REV Coin geleceği sıklıkla merak edilen bir konu. Çevrimiçi değerlendirme kalitesini artıran ve büyük şirketlerin ilgisini çeken Revain platformu, dijital içeriklere yeni nesil çözümler sunar. Güvenilir ve gerçek incelemeleri garanti eden platform, aynı zamanda tarafsız bir sistem sağlar. Böylece sadece kaliteli değerlendirmelerin yayınlanmasına izin verir ve doğru paylaşım yapanları korur. Bu özellikleri sayesinde platformun ana para birimi hakkında yapılan REV Coin yorumları öne çıkar.

  Analistlere göre; REV Coin sunduğu bu özellikler ile gelecekte büyük bir patlama yaşayabilir. Halkın katılımına uygun olan bu platform, gelecek planları ile de güven verir. Yapay zeka gibi teknolojileri geleneksel çözümlere entegre etmesi nedeniyle daha geniş bir kitleye hizmet edebilir. Eğer hedeflerini başarıyla tamamlar ve büyük şirketlerin ilgisini çekerse, REV Coin grafiği yeni yükselişler görebilir. Fakat REV Coin alınır mı diye merak eden yatırımcıların, öncelikle kendi analizlerini yaparak yatırım kararı vermesi önerilir.

  Eğer siz de Rev Coin satın almak istiyorsanız dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ye üye olabilirsiniz. Binance Referans kodu indirimimizden yararlanmak istiyor buraya tıklayarak üye olabilir ve ömür boyu %10 daha az komisyon ödeyebilirsiniz.

  REV Coin Projesi ve Amacı

  Revain platformu, kripto marketteki değerli projeler arasında yer alır. Geliştirici projelerinin güvenilir geri bildirim almasını ve şeffalığı sağlayan Revain, geleneksel internet adreslerindeki inceleme mekanizmalarını blockchain ile birleştiren ilk platform olma özelliği taşır. Bu nedenle yerel kripto para birimi öne çıkar. Temelinde REV Coin amacı, makine öğrenimi ve yapay zeka gibi geleceğin teknolojilerini kullanmak ve bu sayede küresel anlamda gerçek ve doğrulanabilir bir geri bildirim mekanizması kurmak olarak geçer. Platform amacına ulaşmak için manuel sistemlerin yanı sıra yapay zeka modellerini de sistemine dahil eder. Ayrıca, internet adresinde sadece çeşitli uzmanlardan orjinal içeriklere yer verir. Sonuç olarak kararlı, dengeli ve gerçek bir sistem kurmayı hedefler.

  Revain platformunun temel özellikleri şu şekilde öne çıkar:

  • Yapay Zeka: Kullanıcılar manuel olarak değerlendirme ekleyebilir. Ek olarak, daha yüksek kalitede değerlendirmeler için yapay zeka araçlarını kullanma seçeneğine de sahip olurlar. Bu yapay zeka sistemi, platformdaki kalitesiz içerikleri otomatik olarak filtreler ve değerli olanları öne çıkarır.
  • Ödül Mekanizması: Protokol, filtreleme sistemi ile öne çıkan kullanıcıların yaptıkları kaliteli değerlendirmeler karşılığında RVN Coin ile ödüllendirilmesini sağlar.
  • Yasal Olan Yorumlar: Platformun resmi internet adresi, çeşitli alanlardan uzmanların orjinal içeriklerini yayınlar.
  • Dengeli Sistem: Ağın düzgün çalışması REV ve RVN tokenlarının birarada kullanımından kaynaklanır. RVN Coin kullanıcı arasındaki etkileşimi artırmak ve kolaylaştırmak için kullanılırken, REV Coin her türlü işlemde kullanılan ana birimdir.
  • Şeffaflık ve Değiştirilemezlik: Blockchain teknolojisi sayesinde platformdaki bütün içerikler sonsuza kadar kaydedilir ve Revain geliştirici ekibi de dahil olmak üzere hiç kimse tarafından değiştirilemez veya silinemez. Bu da doğrulanabilir, gerçek verilerin sistemde tamamen şeffaf şekilde görünür olmasını sağlar.

  Revain platformunun yenilikçi teknolojileri geleneksel yöntemlerle birleştiren yapısı, ana para birimi REV Coin geleceği konusunda değerlenme hedeflerini beraberinde getirir. Yukarıdaki özelliklere ek olarak şu avantajları sunar:

  • Revain platformu; proje, kumarhane, madencilik havuzu, borsa, cüzdan, oyun ve kart olmak üzere 7 ana zincir bölümünden meydana gelir. Bu nedenle kendi alanında yüksek kullanıcı incelemesi alır.
  • Diğer zincir tabanlı projelere göre daha yüksek verimlilik sağlamak için 2 farklı token kullanır.
  • IBM Watson Tone Analyzer gibi detaylı analiz mekanizmalarını sistemine entegre eder.
  • Kullanıcı değerlendirmelerini derecelendirmek için şirketlere özel kriter belirleme seçeneği sunar. Böylece şirketlerin kendi içeriklerindeki güvenilirliği artırma ve kanıt ekleme gibi ek özellikler belirleme iznir olur. Şirketler tarafından belirlenen kriterlere uygun olmayan değerlendirmeler filtrelenir, bu değerlendirmeleri oluşturanlar ise protokol tarafından banlanır. Bu sayede sistem güvenliği sağlanır.

  Sonuç olarak, REV Coin özellikle uzun vadede yükseliş yaşayabilecek bir kripto para birimidir. Yatırımcısına güven veren ve kötü içerikleri banlayan sistem, daha geniş bir kitlenin kabulünü alırsa, REV Coin’de hızlı bir artış görebiliriz. Ancak, gelecekte kesin olarak REV Coin artar mı bilemeyiz. Bu nedenle yatırım yapmadan önce market analizinin yapılması ve şahsi fikirlerle pozisyon açılması önerilir. Burada paylaşılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmez ve yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

  Rev Coin Nasıl Alınır?

  Bu kadar özelliğe ve avantaja sahip bir Coine yatırım yapmak isteyen okurlarımız için bizim önerimiz her zaman Binance olmuştur. Dünyanın en güvenilir ve en büyük kripto para borsası olan Binance’ye üye olmak için buraya tıklayabilir ve size özel komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz. Eğer farklı kripto para borsaları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız da En güvenli Bitcoin sitesi yazımızı okuyabilirsiniz.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz