Rari Governance Token yorumları, kripto para dünyasını sallayan haberler arasına girdi. Binance borsasında listelendikten sonra ciddi yükseliş yapan RGT Coin, kripto para yatırımcıları ile uzmanlarının da ilgisini çekmeyi başardı. Bu yazımızda, bireylere yeni fırsatlar vererek finansal ürünleri özgürleştirmeyi amaçlayan RGT projesine yakından baktık ve RGT Coin nedir, ne değildir akıllardaki soruları giderdik.

İçeridekiler

  RGT Coin Nedir?

  Kripto para RGT nedir sorusu, son dönemde sıklıkla araştırılmaya başladı. Rari Governance Token olarak geçen RGT Coin, Rari Capital DeFi protokolünün yönetişim ve yerel kripto para birimidir. Rari Capital ise merkeziyetsiz ve özerk bir robo-defi verim çiftliği olarak tanımlanabilir. Buna göre RGT Token nedir denildiğinde, akıllara bireylere yeni olanaklar veren ve finans sistemini tamamen bağımsız hale getirmek isteyen, herkesin erişimine açık bir protokol gelir.

  Rari Capital, kripto para yatırımcıları için sağlıklı ve güvenli bir borç alıp verme protokolüdür. Aynı zamanda DeFi üzerinden ticari işlemlerde karın maksimize edilmesine de yardımcı olur. Protokol katılımcıları, özelleştirilmiş borç havuzları ve bölünmüş sabit para havuzu gibi farklı imkanlar arasından kendilerine en uygun olanını tercih edebilir. Temelinde RGT Coin projesi, protokolde var olan havuzlar üzerinden ilerleyen bir çalışma sistemine sahiptir. Bu sayede yerel token ile global olarak yenilikçi ve özgür finans araçlarına sahip olmak mümkün olur. Protokolün kullanıcılarına sunduğu temel hizmetler şu şekildedir:

  • Earn: Kullanıcılar bu hizmet ile mevcut varlıkları üzerinden yüksek verim elde edebilir. Bunun için varlıkların sisteme aktarılması gerekir.
  • Governance: Rari protokolünde RGT Coin sahiplerinin yönetime katılma ve oy kullanma gibi hakları vardır. Bu sayede protokol geleceğine topluluk karar verir.
  • Fuse: Açık pozisyon oranlarının ayarlanmasını sağlayan bu hizmet, şartlara ve varlıklara göre değişir.
  • Yield Aggregator: Yatırımcı fonlarının maksimum getiri sağlaması için bağımsız bir algoritma kullanılır. Bu sayede stake için kilitlenen fonlar, borç alan yatırımcılar için fuse havuzlarına aktarılır ve burada likidite hizmeti verir.
  • Pool 2: Merkeziyetsiz borsalarda RGT likidite sağlayıcılarına sunulan teşvik havuzlarıdır.
  • Tranches: Kişiselleştirilmiş getiri ve risk profilleri oluşturmak için DAI havuzunu kullanan protokoldür.

  Bütün bunlara bağlı olarak RGT Token yorumları yatırımcılar için büyük merak konusudur. Sağladığı benzersiz hizmetlerle, kripto para yatırımı yapmak isteyen kullanıcılara yeni fırsatlar ve tam bağımsız özellikler getirmesi RGT Coin projesinin büyük ilgi görmesine neden olur.

  Eğer siz de RGT Coin satın almak istiyor ve hala Binance üyesi değilseniz buraya tıklayarak dünyanın en güvenli kripto para borsası olan Binance’ye üye olabilir ve ömür boyu %10 komisyon indirimi sağlayacak Binance referans kodu indiriminden faydalanabilirsiniz.

  RGT Coin Kaç TL ve Dolar?

  RGT Coin kaç tl ve kaç dolar anlık olarak Kripto Para Dünyası içerisinden takip edebilirsiniz. RGT Coin ne kadar gibi soruların yanı sıra RGT Coin hacmi ve Marketcap değerlerini de buradan öğrenebilirsiniz.

  1 RGT Coin 21.55 TL -1.36%

  1 RGT Coin $ 0.745038 Dolar -1.36%

  Ayrıca RGT Coin piyasa değeri ise $ 8,385,771 dolardır. Aynı zamanda RGT Coin günlük $ 3,010 dolar hacime sahiptir.

  RGT Coin Geleceği Nasıl?

  Rari Capital’in yönetişim tokenı olarak geçen RGT Coin geleceği sıklıkla tartışılan bir konu. Herkes için erişilebilir ve faydalı finans araçları getiren RGT Coin, kitlesel bir kullanıcı dalgasını kendi sektörüne çekmeyi de amaç edinmiş durumda. Buna göre Rari Governance token nedir sorusuna platformun verdiği yanıt, zihinler arasında var olan boşluğu kapatma ve merkeziyetsiz finans paketleri sunma olarak tanımlanıyor. Böylece platform; mevcut varlıklar üzerinden kolay ve güvenli adımlarla tahakkuk yapılmasını sağlıyor, toplam geliri maksimize ediyor ve farklı amaçlara hizmet eden bir dizi ürün sunuyor. Özetle, kripto para birimlerini kullanarak borç almak, borç vermek ve pasif gelir elde etmek için verimli fırsatlar sağlıyor.

  Binance borsasında listelendikten sonra geniş bir kitlenin ilgisini çeken RGT Coin arzı kısıtlı ve yenilikçi bir ürün olmasıyla da biliniyor. Kripto para uzmanları, 12.5 milyon ile sınırlı bir arza sahip olması nedeniyle ileride bu birimde hızlı yükseliş hareketlerinin gelebileceğini ifade ediyor. Buna göre; RGT Coin amacı doğrultusunda 10 binden fazla holdera sahip olmasıyla öne çıkıyor. Bu nedenle, birime olan güvenin fiyat potansiyeline de olumlu şekilde etki edeceği düşünülüyor. Ek olarak RGT Coin, Binance borsasının yanı sıra Gate.io, Coinbase, Coinex gibi merkezi borsalarla; Pancakeswap, Uniswap gibi merkeziyetsiz borsalarda da listelenmiş durumda. Bu sayede dünyanın her yerinden farklı borsalar üzerinden değerlendirilme fırsatı sunuyor. Bu kadar erişilebilir olması ve yenilikçi fırsatlar sunması Rari Governance Token yorumları göz önünde bulundurulduğunda dikkat çekiyor.

  Bu yazımız ilginizi çektiyse BNT Coin geleceği ve Alice Coin geleceği yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

  RGT Coin Yorumları

  Kripto para borç alıp verme protokolünün resmi para birimi olarak geçen RGT Coin yorum ve beklentileri bir hayli olumlu. Stake üzerinden gelirleri optimize etmeye yardımcı olan RGT projesi, pek çok analiste göre değerlenmesi beklenen para birimlerinden biri. Mevcut holder sayısının yüksek olması, projeye duyulan güven ve pek çok borsada listelenmesi RGT Coin hedef beklentilerine olumlu şekilde etki eden gelişmeler arasında gösterilebilir. Ayrıca varlıkları kilitleme ve sözleşmeye bağlama ile gelir artırımı sunan sistemi, RGT Coin sahiplerinin bu birimleri elden çıkarmadan uzun süre cüzdanda bekletmelerine neden olabilir. Bu da RGT Coin yorumları ve fiyatlaması bakımından belirli bir tabanın oluşması, devamında ise fiyat artışı gelmesi şeklinde belirtilebilir.

  Uzmanlara göre RGT Coin henüz yükseliş trendine başlamamış gözükse de, büyük potansiyel taşıyor. Bu nedenle daha geniş bir kitlenin ilgisini çekmesi ve yeni bir boğa sezonunun gelmesiyle birlikte yüksek kar getirebileceği söyleniyor.

  Ayrıca sizler için hazırladığımız EOS Coin yorumları ve ICX Coin yorumları gibi inceleme yazılarımızı okuyarak da bilgi sahibi olabilirsiniz.

  RGT Coin Güvenli mi?

  RGT Coin hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de güvenli olup olmadığıdır. RGT Coin ERC-20 tabanlı bir DeFi tokenıdır, dolayısıyla güvenlik duvarı Ethereum zinciri tarafından desteklenir. Ethereum dünya üzerindeki en güvenilir ve büyük kripto para birimleri arasında 2. sırada gelir. Haliyle Ethereum altyapısını kullanan RGT Coin güvenilir mi sorusuna olumlu şekilde yanıt verebiliriz.

  Bununla birlikte RGT Coin donanım cüzdanlarında saklamak için uygundur. Kripto para borsaları ve birimleri ne kadar güvenilir olsalar da belirli bir saldırı riski her zaman vardır. Ancak donanım cüzdanda saklanan birimlerde hiçbir şekilde kayıp ve hacklenme gibi riskler bulunmaz. Bu nedenle RGT Coin varlıkları kişisel donanım cüzdanlarda güvenle saklanabilir.

  RGT Coin Alınır mı?

  Rari Governance’ın topluluk tarafından yönetilmesi ve kullanıcılara varlıkları üzerinde merkeziyetsiz bir kontrol sunması RGT Coin’de yükseliş hareketi beklenmesine neden oluyor. Ancak kripto para ekosisteminde her zaman sabit bir risk olması, RGT Coin artar mı ve RGT Coin alınır mı kesin olarak söylemeyi imkansız kılıyor. Bu nedenle uzmanlar, RGT Coin’i inceleyen yatırımcılara, öncelikle market ve piyasa analizi yapmalarını, daha sonra kendi kararları ile pozisyona girmelerini söylüyor. Ayrıca yatırım yaparken kaybedildiğinde üzmeyecek miktarlarla giriş yapılması da öneriliyor.

  Son olarak burada paylaşılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz ve yatırımcı pozisyonları karşısında sorumluluk kabul etmez.

  RGT Coin Nereden Alınır?

  RGT Coin şu an için dünyanın en güvenli Kripto Para sitesi olan Binance üzerinde listelenmektedir. Eğer siz de hala Binance’ye üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilir ve Kripto Para Dünyası okurlarına özel %10 komisyon indirimi sağlayan referans kodundan faydalanabilirsiniz.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  2 Yorumları

  1. Çağdaş Parlu Cevapla

   Rgt coin şu aralar yükselişe geçti nereden alabilceginiz var bence araştırın derim ☺️

  2. Çağdaş Parlu Cevapla

   Yükselişe geçen coin bence şu aralar kesinlikle tavsiye ediyorum

  Bir yorum Yaz