Kripto para SLP Coin nedir sorusu, son dönemde oyna-kazan projelerinin ön plana çıkmaya başlamasıyla birlikte gündeme girdi. Ünlü Axie Infinity platformunda Axies adı verilen dijital evcil hayvanların üretiminde kullanılan SLP Coin, Smooth Love Potion veya Pürüzsüz Aşk İksiri olarak da bilinir. ERC-20 tabanlı Smooth Love Potion Coin, Axie Infinity platformunda sıklıkla kullanılan bir tokendir. Bu yazımızda kripto para severler tarafından fazlasıyla alınıp satılan ve konuşulan SLP Coin nedir inceledik, proje detayları ve gelecek beklentilerini araştırdık.

İçeridekiler

  SLP Coin Nedir?

  Axie Infinity evreninde oyun içi dijital canavar üretiminde kullanılan SLP Coin, kripto para piyasasının büyük ilgi gören varlıklarındandır. Popüler platformun yardımcı tokeni olarak işlev gören Smooth Love Potion Coin nedir yanıtlamadan önce, Axie Infinity evreninden kısaca bahsetmek gerekir. Axie Infinity; SLP Coin de dahil olmak üzere farklı tokenlere yer veren, dijital hayvan yetiştiriciliği ve savaşı üzerine kurulu olan, Pokemon ilhamı ile geliştirilen çevrimiçi bir oyundur. Bu evrende yetiştirilen canavarlar Axies olarak adlandırılır ve hepsi değiştirilemez token (NFT) olarak blockchaine kaydedilir. Böylece Axies yetiştiricileri canavarlarını geliştirerek, takas ederek ve satarak ek gelir elde edebilir. Bu sistemi destekleyen yapısı nedeniyle Smooth Love Potion geleceği de kripto markette sıklıkla tartışılan bir konudur.

  Axie Infinity evreni, Trung Nguyen tarafından 2020 yılında geliştirilen, Ethereum zinciri üzerine kurulu bir çevrimiçi oyun platformudur. Bu evrende kullanıcılar dijital canavarlarını istedikleri gibi geliştirebilir ve özel koleksiyonlara sahip olabilir. 7 kata kadar geliştirme imkanı olan dijital canavarlar için her seviyede daha fazla SLP Coin harcamak gerekir. Dünyanın en çok oynanan blockchain oyunlarından olan Axie Infinity tokenı SLP Coin amacı, Axies NFT yetiştiriciliğinde kullanılmaktır. SLP Coin marketten direkt satın alınabileceği gibi metaverse evreninde PvP arena savaşında ve macera modunda da kazanılabilir.

  Oyunda yetiştirilen canavarlar için harcanan SLP miktarı seviyeye göre belirlenir. Bu seviyeler için gereken token miktarı şu şekildedir:

  • 1. seviye 100 SLP
  • 2. seviye 200 SLP
  • 3. seviye 300 SLP
  • 4. seviye 500 SLP
  • 5. seviye 800 SLP
  • 6. seviye 1.300 SLP
  • 7. ve son seviye 2.100 SLP

  Eğer siz de SLP Coin satın almak istiyorsanız buraya tıklayarak Binance’ye ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve ömür boyu %10 komisyon indirimi sağlayacak Binance referans kodu avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  SLP Coin Kaç TL ve Dolar?

  SLP Coin kaç tl ve kaç dolar anlık olarak Kripto Para Dünyası içerisinden takip edebilirsiniz. SLP Coin ne kadar gibi soruların yanı sıra SLP Coin hacmi ve Marketcap değerlerini de buradan öğrenebilirsiniz.

  1 SLP Coin 0.102188 TL 5.60%

  1 SLP Coin $ 0.003095 Dolar 5.60%

  Ayrıca SLP Coin piyasa değeri ise $ 127,381,297 dolardır. Aynı zamanda SLP Coin günlük $ 12,278,588 dolar hacime sahiptir.

  SLP Coin Geleceği Nasıl?

  SLP Coin, dünyaca ünlü Axie Infinity oyununda kullanıldığı için adından sıklıkla bahsettiren bir tokendir. Ancak SLP Coin, evrendeki yönetişim tokeni olarak değil, oyun içi varlık üretiminde kullanılan bir tokendir. Bu nedenle yerel token AXS Coin’den daha farklı bir kullanım sunar. Toplam SLP Coin arzı net bir şekilde belirlenmemiştir ve mevcut rotasyonel arz anlık olarak değişir. Çünkü SLP tokenlerin her zaman oyun içi aktiviteleri ile oluşturulması ve canavar üretme süreci boyunca kullanılması gerekir. Bu süreçte oyunda üretilen tokenler tekrar yakılır ve arz sürekli olarak değişir. Akışkan arz nedeniyle SLP Coin geleceği ve fiyat beklentisi sıklıkla tartışılan konulardır.

  SLP Coin’e sahip olmanın yolu Axie Infinity oyununu oynamaktan geçer, ayrıca bu varlık merkeziyetsiz borsaların bazıları üzerinden de alınıp satılabilir. Oyna-kazan mantığı ile işleyen bu oyun son dönemde adından sıklıkla bahsedilen metaverse evrenine de dahil edilir. Dünya çapında sayısız kullanıcıya sahip olan oyunda canavarların geliştirilmesi ise esas konudur, bu da SLP Coin’i yönetişim tokeni olmasa bile bir hayli değerli yapar. Çünkü canavar gelişimi ile daha fazla ödül kazanmak ve savaşlarda galibiyet elde etmek mümkün olur. Sonuç olarak SLP Coin, Axie Infinity evreni için son derece önemli bir oyun içi kullanım tokenidir. NFT varlıklara erişim, bu varlıkların takası ve alım-satımı için de yine SLP Coin önemli bir yere sahiptir. Uzmanlara göre bu kadar gelişmiş bir oyun evreninde kilit role sahip olması, SLP Token geleceği bakımından olumlu şekilde yorumlanabilir. Özellikle her geçen gün Axie Infinity evreninin daha popüler hale gelmesi nedeniyle, SLP Coin’e olan talebin arttığı bilinmektedir, beklentiye göre ise bu durum gelecekte fiyat artışı ile sonuçlanabilir.

  Aynı zamanda site içerisinde bulunan YGG Coin geleceği nasıl ve TLM Coin geleceği nasıl gibi inceleme ve yorum yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

  SLP Coin Yorumları

  Oyun içi para birimi olan SLP Coin yorumları marketin en popüler konularındandır. Sıradışı ve yenilikçi yapısı ile öne çıkan bu token, oyun ve kripto tutkunlarını birleştirmeyi amaçlayan başarılı ve kendini kanıtlamış bir evreden kullanılır. Bu da genel SLP Coin yorum ve beklentilerinin olumlu olmasını sağlar. Binance borsasındaki inovasyon oyunları içinde de listelenen bu token, piyasaya güven veren ve hakkındaki beklentinin yüksek olduğu bir token olarak yorumlanır. Arkasında güvenli bir ekip bulunması ve mevcut projenin dünya çapında beğeni toplaması da pek çok analistin Smooth Love Potion yorumları hakkında olumlu düşünmesini sağlar.

  SLP Coin Projesi ve Teknolojisi

  Axie Infinity projesi Ethereum zinciri üzerine kurulu bir “rüya oyun” evrenidir. 2021 yılına damga vuran projelerden olan bu evrende yerel token AXS ile ERC-20 tabanlı SLP Coin kullanılır. Ana Smooth Love Potion teknolojisi ise oyuna olan talebi artırmak ve canavar yetiştiriciliğini özendirmektir. Bu sayede canavar sahibi kullanıcılar ek ödüller ve coinlerle kazanç elde eder, benzersiz NFT varlıklara sahip olur ve çevrimiçi oyun deneyimini en iyi şekilde yaşar. Oyunda kullanılan SLP Coin whitepaper özelliklerine göre, kullanıcılar şu avantajları elde eder:

  • Axies karakterleri 7 kata kadar geliştirme
  • Belirli seviyelere gelen kullanıcılar için dağıtılan teşvik ödülleri
  • DeFi borsalar aracılığıyla varlık alım-satım imkanı
  • Merkezi ve merkeziyetsiz borsa çeşitliliği
  • Oyun deneyimi ve sürdürülebilirliği

  SLP Coin Güvenli mi?

  Popüler metaverse oyun evrenine katılmak isteyen kullanıcıların merak ettiği konulardan bir diğeri de SLP Coin güvenilir mi konusudur. SLP, kendi zincirine sahip olmayan, bunun yerine Ethereum altyapısını kullanan bir ERC-20 tokenidir. Bu da onu oldukça güvenilir yapar, çünkü Ethereum en güvenilir blok zincir protokollerinden biridir.

  Ayrıca bkz: En güvenilir kripto para siteleri.

  SLP Coin Alınır mı?

  SLP Coin, oyun içi bir varlık olmanın yanı sıra merkezi ve merkeziyetsiz borsalar üzerinden de alınabilir. DeFi alanına önemli likidite kaynağı olan SLP Coin Binance, Okex, Uniswap ve Sushiswap gibi sayısız borsa üzerinden ticareti yapılabilen bir birimdir. Bu da bu varlığın yüksek erişilebilir bir birim olmasını sağlar. Dünyaca ünlü bir platformda oyun içi token olarak kullanılan SLP Coin alınır mı, cevabı merak edilen sorulardan biridir. Analistlere göre bu varlık güvenilir ve gelişmiş bir token olsa da, yatırımcıların öncelikle Smooth Love Potion nedir iyi araştırmaları ve market analizlerini yakından takip etmeleri gerekir. Çünkü kripto para ekosistemi volatilitenin ve riskin hayli yüksek olduğu bir pazardır.

  Son olarak, burada paylaşılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Sadece genel bilgilendirme amacıyla paylaşılır ve yatırımcı pozisyonları karşısında herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz