Son dönemde kripto para yatırımlarının ön planda olması, çok fazla altcoinin ilgi görmesini sağladı. Swipe Coin de ilginç projesiyle öne çıkan varlıklardan biri oldu. Bir ödeme aracı olarak kullanılan Swipe, sahiplerine sunduğu avantajlarla da öne çıkıyor. Biz de yatırımcıların aklına takılan “Swipe Coin nedir ve Swipe coin geleceği nasıl gibi soruları yanıtladık. sorularını yanıtlayacağız. SXP Coin Nedir ve SXP Coin Geleceği yazımız sizinle, keyifli okumalar.

İçeridekiler

  Swipe Coin Nedir? SXP Coin Nedir?

  2019 yılında 12 milyon dolar toplayarak piyasaya sürülen Swipe Coin, kripto para birimlerini itibari paraya çeviren Swipe uygulamasının ana para birimidir. Bir nevi kripto-itibari ağ geçidi olarak çalışan kripto para Swipe, kripto para birimlerini ana akım haline getirerek mevcut ödeme yöntemlerine bağlamayı hedefler. Kullanıcılar Swipe ile kripto para birimlerini saklamak, yatırmak ve çekmek için geçerli bir cüzdana sahip olur. Bu cüzdan, Swipe kartını kullanır ve Visa ödemelerinin desteklediği her alanda kullanılır.

  Her geçen büyüyen DeFi platformunun parçası olarak sunulan Sxp Coin, kullanıcıların sabit coinler, kripto varlıklar ve itibari para değerleri arasında hızlı geçiş yapmasını sağlar. Swipe uygulamasında USDT, BUSD, USDC ve DAI olmak üzere 4 sabit coin bulunur. Ayrıca USD ve EUR itibari para birimleri de platforma dahildir. Swipe’ın sunduğu bütün ürünler, merkeziyetsiz çalışan SXP tokenı ile desteklenir. Bu anlamda Swipe çok yönlü bir kullanım sunar ve yatırımcıların tek bir uygulama üzerinden farklı para birimlerine sahip olmasını teşvik eder. Fiat ve kripto para birimleri arasında köprü görevi görmesi, token sahiplerini ödüllendirme yoluna gitmesi ve Visa kart kullanım alanı yatırımcıların “SXP Coin nedir?” diye merak etmesine yol açar.

  Eğer siz de hala Binance üyesi değilseniz buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir ve ömür boyu %10 komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz. Böylece Sxp Coin, Dent Coin ve Theta Coin gibi bir çok coine yatırım yapabilirsiniz.

  Swipe Coin Projesi

  Kripto para ekossiteminde var olan çoğu DeFi proje, spekülatif kabul edilir. Ancak SXP Coin geleceği ve projesiyle bu gruba dahil edilmez. Çünkü Swipe hizmet tokenı olarak çalışma görevine sahiptir. Bu da onu spekülasyondan uzaklaştırır. SXP Coin, bütün Swipe sistemine güç veren bir varlıktır ve bu sistemde token sahiplerine yönelik çeşitli teşvikler bulunur. Swipe öncelikle sunduğu Visa banka kartı özelliğiyle öne çıkar. Piyasadaki tek kripto para banka kartı olmasa da, rakiplerine göre kullanıcıların SXP stake etmeden banka kartı hizmeti kullanımını sağlaması temel özelliğidir. Bu nedenle analistlerin yaptığı çoğu SXP Coin yorum ve beklentileri uzun vadede yükseliş hedefler. Çünkü SXP ileride daha fazla kullanım sağlama potansiyeline sahiptir.

  Swipe projesinde; SXP Coin, Swipe kartı ve Swipe cüzdanları olmak üzere 3 temel araç kullanılarak itibari para ve kripto para birimleri arasında köprü kurulur. Yatırımcılar bu şekilde merkeziyetsiz finans işlemlerini pratik ve hızlı şekilde gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra özel avantaj ve indirimlerden de yararlanabilirler. Swipe banka kartı farklı versiyonlar halinde sunulur. Kullanıcıların SXP tutma zorunluluğu yoktur, ancak token sahipleri yüksek seviye kart sahibi olurlar. Yüksek seviye kartlar ise Spotify ve Netflix gibi ortamlarda kullanılabilir, komisyonsuz döviz işlemlerine imkan tanır ve Uber, Apple, Starbucks, Airbnb gibi platformlarda indirim sunar. Farklı yapılara adapte olması SXP Coin hedef ve gelecek beklentilerini de olumlu etkiler. Kurduğu güçlü bağlantılar SXP’nin ileriki süreçte daha fazla kullanılmasını sağlayabilir.

  Swipe Coin Avantajları

  Swipe, kullanıcılarına benzersiz avantaj ve fırsatlar sunar:

  • Alışveriş ve Ödeme: Visa kart anlaşmalı çevrimiçi platform ve fiziksel mağazalarda SXP Coin kullanılabilir. Coin sahipleri mevcut bakiyeyi görüntüleyerek harcama yapabilir ve alışveriş yapabilir. Sunulan bu özellik, Swipe Coin analiz ve yorumlarında göze çarpan en önemli avantajıdır.
  • Pasif Gelir: Çevrimiçi Swipe cüzdanında SXP Coin kilitleyen kullanıcılar, belirlenen vade üzerinden pasif gelir elde edebilir.
  • Ödül Kazanma: Swipe kart sahipleri harcama ve ödeme yaptıkça SXP Coin kazanırlar.
  • İşlem Hızı: Farklı para birimleri arasında geçit oluşturan Swipe, cüzdanlar arası transfer işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirir. Kullanıcılar sadece birkaç dakika içinde itibari para birimlerini kripto varlıklara çevirerek, farklı cüzdanlara aktarabilirler. Alım satım işlemlerinde de emir onayı kısa sürede gerçekleşir.

  Gelecekte kripto para kullanımını artırmak adına atılan bu büyük adımlar, analistlerin Swipe Coin geleceği ve beklentileri konusunda olumlu konuşmasını sağlar. Çünkü Swipe, temelinde kripto paraların genel kabul görmesi için çalışmalar yürüten bir sistemdir.

  Swipe Coin Geleceği Nasıl? SXP Coin Gelecek Beklentisi

  Fiat paralar yerine kripto kullanımı yaygınlaştırmak için oluşturulan Swipe Coin, sunduğu Visa kart özelliği ve avantajlarıyla analizlerin onayını almıştır. Analizlerin çoğu “Swipe Coin alınır mı ve SXP Coin artar mı?” sorularına olumlu yanıt verirler. Ancak yatırımcıların kripto para ekosisteminin hızlı dalgalanmalarına karşı dikkatli olmaları önerilir. Biz SXP Coin geleceği ne kadar olumlu bulsak da unutmamak gerekirki kesinlikle burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Yalnızca sizi bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır.

  SXP Coin Nasıl Alınır?

  Biz kripto para dünyası.net olarak okurlarımıza kripto para borsası olarak Binance’yi önermekteyiz. Eğer siz de hala Binance üyesi değilseniz buraya tıklayarak üye olabilir ve ömür boyu %10 Komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz. Veya başka bir borsa tercih etmek isterseniz En güvenli Bitcoin Siteleri yazımızı okuyarak diğer borsalar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz