Alien Worlds Coin nedir, TLM Coin’in Binance Launchpool listesine girmesiyle birlikte gündem haline geldi. Oyuncuların NFT’ler aracılığıyla yarıştığı ekonomi simülasyonu olan Alien Worlds, DeFi oyun sektörüne oyun içi ayrıcalık ve ekonomik rekabet sunmak için piyasaya sürülen bir dijital para birimidir. Bu nedenle oyun sektöründen pek çok kişinin yakın takibi altındadır. O halde TLM Coin nedir yakından tanıyalım.

İçeridekiler

  TLM Coin Nedir?

  TLM Coin ya da diğer adıyla Trillium, 2021 yılında Alien Worlds kuruluşu tarafından piyasaya sürülen oyun içi kripto para birimidir. Oyun içinde madencilik ve stake etme gibi farklı amaçlarla kullanılan kripto para TLM Coin, Alien Worlds oyununa özel üretilmiştir. Oyuncular arasında işbirliği ve rekabet kurmayı hedefleyen TLM, NFT yani dijital oyun ögesi olarak geçer. Oyuncuların Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlar (Gezegen DAO) üzerinde kontrol sağlaması ve ek oyunlara erişim kazanması için Trillium varlıklarına sahip olmaları gerekir. Bu da oyun içindeki ekonomik rekabeti yükseltir.

  Alien Worlds dünyasındaki oyuncular, savaşlarda yer alarak ve oyun içi görevleri tamamlayarak NFT elde edebilir. Her oyuncunun kendi oyun stratejisine uygun NFT’leri alması ve bir araya getirmesi mümkündür. Bunun dışında oyuncuların Planet DAO için meclis üyesi seçme hakkı da vardır. Bu sayede yönetimde yer alan oyuncular, oyun gidişatında etkili olabilir. Alien Worlds metaverse içindeki yerel para birimi olan TLM Coin, farklı amaçlara da hizmet edebilir:

  • Stake Etme: TLM token sahiplerinin, TLM ve NFT madenciliği yapmak için varlıklarını stake ederek gelir elde etme hakkı vardır. Oyuncular, seçtikleri gezegende stake işlemlerini gerçekleştirebilir.
  • Trillium Gezegen Yönetişimi: Oyuncular, gezegen yönetiminde yer almak ve oyun içi ek ödüller kazanmak için TLM varlıklarını kullanabilir. Bakiye oranına bağlı olarak kazanç elde edebilir.
  • NFT Satın Alma: Oyuncuların çeşitli görevleri yerine getirmek, savaşlara katılmak ve TLM madenciliği yapmak için NFT olarak basılan oyun içi ögeleri satın alma hakkı vardır.
  • Oyun İçi Para Birimi: Oyuncular, oyun içi eşya satın alma, eşya yükseltme, çeşitli görev ve savaşlara katılmak için TLM varlıklarını kullanabilir.
  • Oyun Teşvikleri: Platformdaki aktif kullanıcılar, oyun ekosistemini ve etkinlikleri geliştirmek için katılım ödülü kazanırlar. Bu ödüller, TLM Coin olarak dağıtılır.

  Bütün bunların yanı sıra, Trillium ERC-20 tabanlı bir para birimidir ve değiştirilebilir özelliklere sahiptir. Oyuncuların oyun içi TLM kazanma ve gezegen seçimlerinde hak sahibi olma için varlıklarını Gezegen Dao’ya yatırma imkanı bulunur. Bu sisteme göre TLM, oyuncuların kendi arasında rekabet ettiği ve grup kurarak işbirliği içinde kazanmaya çalıştığı kısıtlı bir kaynaktır. Platforma yeni kullanıcıların eklenmesiyle TLM Coin geleceği yükselen bir grafiğe sahip olabilir gibi görünmekte.

  TLM Coin Kaç TL ve Dolar?

  TLM Coin kaç tl ve kaç dolar anlık olarak Kripto Para Dünyası içerisinden takip edebilirsiniz. TLM Coin ne kadar gibi soruların yanı sıra TLM Coin hacmi ve Marketcap değerlerini de buradan öğrenebilirsiniz.

  1 TLM Coin 0.427085 TL 0.89%

  1 TLM Coin $ 0.014766 Dolar 0.89%

  Ayrıca TLM Coin piyasa değeri ise $ 55,700,768 dolardır. Aynı zamanda TLM Coin günlük $ 7,982,676 dolar hacime sahiptir.

  TLM Coin Geleceği

  Son yıllarda, oyun sektörünün büyümesi, bu alana yönelik ortaya çıkan kripto varlıkların değer kazanmasına ön ayak oldu. NFT madenciliğini ve teşvik ödüllerini destekleyen Alien Worlds, NFT kullanımının artmasıyla birlikte ilgi çekmeye başladı. Oyun içindeki gezegenlerde arazi sahibi olanlara NFT kazımı yapma imkanı veren Alien Worlds Coin geleceği, çeşitli geliştirmeler ve iyileştirmelerle dolu gibi görünüyor. Platformun planlanan madencilik ve teşvik geliştirmelerini tamamlaması TLM Coin’e olan ilginin artmasına neden olabilir.

  Şimdilik yatırımcıların merak ve temkin içinde izlediği TLM Coin fiyat tahminleri, platformun kendi içinde yaptığı geliştirmelere bağlı olarak artıyor. Bunun yanı sıra, TLM Coin’in Binance, Gate.io, Coinex ve Pancakeswap gibi çeşitli borsalarda listelenmesi, bu varlığa kolay erişim olmasını sağlıyor.

  Binance borsasında listelendikten sonra Binance isimli yeni bir gezegenin platforma eklenmesi, TLM Coin’in listelendiği borsalara entegre şekilde oyun içi entegrasyon ve geliştirmeler yaşayabileceğini gösteriyor. Ayrıca platform, 2021-2022 aralığında arazi sahiplerine çiftçilik ve terraforming gibi yeni özellikler sunacağını belirtmiş durumda. Yeni NFT koleksiyonlarını bünyesine katma planları içinde olan metaverse, ileride daha fazla katılımcı toplayarak güç kazanabilir. Yeni görevler ve sürükleyici deneyimleri sunması beklenen Alien Worlds platformu, gelecekte çok sayıda oyun tutkununun ilgisini çekebilir.

  Eğer siz de TLM Coine yatırım yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak Binance’ye üye olabilir ve size özel ömür boyu %10 referans kodu indiriminden faydalanabilir ve TLM satın alabilirsiniz. Eğer bu yazımız ilginizi çektiyse diğer bir oyun Token’ı olarak üretilen Sand Coin inceleme yazımızı okuyarak farklı kripto paralar keşfedebilirsiniz.

  TLM Coin Yorumları

  Yeni ve heyecan verici bir proje olan Alien Worlds, özetle simülatif bir evreni temsil ediyor ve geliştirmelere bağlı olarak yeni gezegenleri evrenine ekliyor. Oluşturulan yeni gezegenler üzerinde kullanıcıların arazi sahibi olma hakkı bulunuyor. Zaman içinde ve yatırım yaparak arazilerini genişleten kullanıcılar, teknolojik geliştirmeler alarak seviye atlayabiliyor.

  Bütün bunlar için TLM Coin’i kullanan oyuncular, oyun içindeki aktivitelerinde bu varlık için mücadele veriyor. Bu da bu para birimini güç bulunur ve değerli bir varlık haline getiriyor. Bu nedenle, oyun içi kendine özel kullanım alanına sahip olan ve belirli bir sirkülasyona ulaşan TLM Coin ileride, zirve fiyatları test edebilir. Analistlerin yaptığı TLM Coin yorum ve beklentileri incelenirse, bu varlığın oyun ekosisteminde kendine geniş bir yatırımcı kitlesi bulması beklenebilir.

  Yatırımcılarda merak uyandıran bu varlık, oyun içi dolaylı kazançlara ve NFT madenciliğine de izin verdiği için blockchain altyapısındaki güçlü projelerden biri haline gelebilir. Ancak kripto para sektörünün hız kazanması, her geçen gün yeni projelerin ortaya çıkması ve volatil market, TLM Coin grafik ve kesin fiyat analizlerini kestirmeyi zorlaştırıyor. Genel olarak proje ve ihtiyaç bakımından sisteme yenilik getiren TLM’nin rakipleri arasında öne çıkıp çıkmayacağını bilmek oldukça zor. Bu nedenle yatırımcıların kendi görüş ve fikirleriyle portföy kararı alması ve burada paylaşılanları yatırım tavsiyesi olarak görmemesi önerilir.

  TLM Coin Projesi ve Amacı

  “Oyna ve Kazan” mottosuyla oluşturulan Alien Worlds, oyun sektörüne olan ilgiyi kripto para dünyasında tutmayı hedefleyen bir blockchain projesidir. Bu nedenle bu evredeki aktiviteler TLM Coin aracılığıyla düzenlenir ve oyuncuların kripto varlıklarla oyun deneyimi kazanması sağlanır. Proje, token gelişimini topluluk katkısıyla gerçekleştirmeyi de hedefler. Buna göre; ağ üzerine NFT kazımı yapan, oluşturduğu NFT’lerle diğer kullanıcıların beğenisini kazanan ve sosyal medya üzerinde token tanıtımı yapan kullanıcılar teşvik ödülleri kazanır. Böylece platforma katkı sağlayan kullanıcıların, sisteme dahil olması sağlanır. Ayrıca TLM platformu şu avantajlara sahiptir:

  • TLM varlık sahipleri, satın aldıkları NFT’leri ihtiyacı olan kullanıcılara satarak kar elde edebilir.
  • TLM Coin, farklı cüzdanlar arasında transfer ve takas edilebilir.
  • Gerçekleştirilecek işlemlerde kısa onay süreleri vardır ve ödeme masrafları düşüktür.
  • Arazi sahipleri komisyon kazanabilir.
  • Kaşiflere karşı kazananlar NFT varlıklarını artırabilir.
  • TLM Coin varlıkları, herhangi bir gezegende biriktirildiğinde elde edilen gezegen ödülü artar.

  Sunduğu özelliklerle NFT oyunları arasında en hızlı büyüyenlerden sayılan Alien Worlds, ileride çok daha iyi bir yere gelebilir. Bu nedenle, potansiyel yatırımcıların Alien Worlds Coin yorumları ve güncellemelerini yakından takip etmesi gerekir.

  TLM Coin Nereden Alınır?

  TLM Coin nereden alınır diye merak ediyorsanız eğer En güvenilir Bitcoin siteleri yazımızı okuyabilirsiniz. Ancak biz her zaman okurlarımıza ilk olarak dünyanın en güven veren borsası olan Binance borsasını önermekteyiz. Buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir ve zaten düşük komisyon oranlarına ek olarak komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz