Waves Coin nedir son zamanların en fazla aratılan sorularından biri. Kripto paraların günlük hayatın bir parçası haline gelmeye başlaması, çoğu yeni yatırımcının bu ekosisteme dahil olmasına neden oldu. Güçlü projesi ve geçmişindeki ATH testleriyle öne çıkan kripto para Waves de ilgi gören kripto para birimleri arasına girdi. Biz de sizler için Waves Coin’i yorumladık ve Waves Coin geleceği hakkında yazdık.

İçeridekiler

  Waves Coin Nedir?

  2016 yılında Sasha Ivanov tarafından piyasaya sürülen Waves coin, ilk ICO’sunda 30.000 BTC toplamasıyla piyasada yankı uyandırdı. Akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalar da dahil olmak üzere çok sayıda farklı kullanım sunan Waves geleceği parlak kripto varlıklardan biridir. Waves platformu; kullanımı kolay, basit ve hızlı blockchain platformlarının oluşturulması için ortaya çıkarıldı ve bu platformun resmi para birimi olarak Waves Coin belirlendi.

  Standart ödemeler için kullanılan Waves, kullanıcılara değerli varlık ve birimlerini güvenilir ve kolay şekilde depolama veya ticaretini yapma imkanı sunar. Bitcoin’le benzer şekilde açık kaynaklı kod kullanması nedeniyle, yapılan bütün transfer işlemlerinin şeffaf bir şekilde görüntülenmesine izin verir. Kullanıcılarına stabil ve güçlü bir ağ sunarak, para transfer işlemleri için güvenli ortam sağlayan, kullanıcıların kendi para birimlerini oluşturması için uygun araçları sunan Waves yorum ve beklentileri, sunduğu bu avantajlar nedeniyle oldukça olumludur.

  Eğer siz de hala dünyanın en büyük ve güvenli kripto para sitesi Binance’ye üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilir ve ömür boyu %10 komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çektiyse Bnb Coin Nedir ve Aave Coin nedir yazımızı okuyabilirsiniz.

  Waves Coin Kaç TL ve Dolar?

  Waves Coin kaç tl ve kaç dolar anlık olarak Kripto Para Dünyası içerisinden takip edebilirsiniz. Waves Coin ne kadar gibi soruların yanı sıra Waves Coin hacmi ve Marketcap değerlerini de buradan öğrenebilirsiniz.

  1 Waves Coin 42.48 TL -2.53%

  1 Waves Coin $ 2.23 Dolar -2.53%

  Ayrıca Waves Coin piyasa değeri ise $ 222,809,780 dolardır. Aynı zamanda Waves Coin günlük $ 51,624,942 dolar hacime sahiptir.

  Waves Coin Geleceği Ve Hedef Fiyat

  Blockchain kullanımını artıran, yeni kripto para birimlerini destekleyerek bu ekosisteminin gelişmesine yardımcı olan Wave Coin geleceği parlak para birimlerinden sayılır. Kullanıcı dostu olması, kendine ait aktif bir merkeziyetsiz borsaya sahip olması ve kolay kullanım gibi özellikleriyle çok sayıda yatırımcının ilgisini çeken Waves yorum ve beklentileri genel anlamda olumludur. Analizlerin Waves Coin fiyat beklentisi arasında yüksek hedefler bulunur. Yaygın beklentilerden biri Waves Coin fiyatının 2025 yılına kadar 43, 2028 yılına kadar 65 dolar seviyelerine ulaşmasıdır. Ancak yatırımcıların kendi risk faktörlerini göze alarak işlem açmaları ve kripto marketteki hızlı dalgalanmalara karşı dikkatli olmaları gerekir.

  Unutmamak gerekir ki biz Kripto Para Dünyasi olarak yalnızca uzmanların yazılarını inceleyerek bilgilendirme yazısı yazmaktayız, yatırım tavsiyesi vermemekteyiz.

  Waves Coin Amacı Ve Projesi

  Çoğu kripto birimin aksine Bitcoin’in yerini almaya çalışmayan Waves Coin yorum ve analizleri incelendiğinde, bu kriptonun güçlü bir yatırımcı kitlesi olduğu görülür. Bunun nedenlerinden biri; Waves’in kullanıcılara Bitcoin, kripto paralar ve piyasada aktif olarak kullanılan altın, gümüş, fiat para birimi gibi değerli varlıkların merkeziyetsiz şekilde değiştirilip transfer edilmesi için uygun platform sunmasıdır. Bunun yanı sıra kullanıcılara kendi kripto para birimlerini oluşturmaları için kolaylık tanıması da Waves’in önemli özelliklerindendir.

  Blockchain ağını kullanarak kripto para oluşturmak oldukça zahmetlidir. Bunun için kullanıcıların öncelikle para birimini ağ üzerinde programlamaları ve gerekli testleri yapmaları gerekir. Daha sonra ana ağ ile entegre şekilde geliştirmeler tamamlanır. Ancak oluşturulan varlığı borsalarda listelemek bir hayli zorludur. Genellikle borsalar kripto para listelemek için oluşturucu ekipten belirli bir ücret talep eder. Waves platformu ise kullanıcıların para birimlerini oluşturduktan sonra, kendi borsasında listelemesine izin verir. Bu sayede zahmetsiz ve kolay şekilde oluşturulan kripto paralar, Waves platformuyla entegre şekilde çalışır ve anında alım satıma hazır hale gelir. Kripto para ekosisteminin gelişmesine katkı sağlaması, yeni projelerin önünü açması ve diğer kripto para birimlerini desteklemesi gibi avantajları Waves Coin haberleri ve yorumlarını pozitif yönde etkiler.

  Bütün bunların dışında Waves, sunduğu farklılıklarla da öne çıkar:

  • Kendi alanında oluşturulan ilk projelerden olması, erken dönem blockchain ürün ve platform geliştirmelerine izin verdi.
  • Proje başlangıcından beri, mevcut süreçleri iyileştirme ve yeni servisler sunma amacıyla blockchain kullanan müşterilere hitap etti.
  • Sunduğu akıllı sözleşme uygulamaları ve dApp geliştirmeleriyle, kullanıcılara hız ve kolaylık sağladı. Rakip platform ve projelere karşı avantaj kazandı.
  • İlk oluşturulduğu zamandan beri, çeşitli iyileştirmeler ve ek hizmetler geliştirdi. Oracle ağı ve Gravity çapraz zincirine ek olarak, Neutrino isimli DeFi platformunu ve Waves DEX merkeziyetsiz kripto para borsasını kullanıcılara sundu.
  • ERC-20 standartlarına göre geliştirilen Waves tokenı ile Ethereum ağıyla birlikte çalışmaya başladı.

  Waves Coin Yorumları

  Sunduğu bütün avantajlarla, kendine ait bir kitleye sahip olan Waves yorum ve beklentileri bir hayli yüksektir. Platformun farklı projeleri desteklemesi ve her geçen gün kripto para dünyasına yeni para birimlerinin eklenmesine bağlı olarak ilerleyen süreçte daha popüler olması beklenir. Platform popülerliğine bağlı olarak Waves Coin hedef beklentilerinin yüksek potansiyeli vardır.

  Waves Coin Nasıl Alınır

  Biz dünyanın en büyük ve en çok kripto coin listelenen borsası Binance’yi önermekteyiz. Eğer siz de hala Binance üyesi değilseniz buraya tıklayarak üye olabilir ve ömürlük %10 komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz. Eğer başka kripto para borsaları hakında da bilgi almak istiyorsanız En iyi Bitcoin siteleri yazımızdan faydalanabilirsiniz.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz