Wazirx coin geleceği, son dönemde kripto para dünyasında gündem olan bir konu. 400.000’den fazla kullanıcısı olan Wazirx platformu kendini “Hindistan’ın en hızlı büyüyen ve en güvenilir kripto para borsası” olarak adlandırıyor. Bu nedenle platformun yerel tokenı WRX Coin merak konusu olmuş durumda. O halde Wazirx Coin nedir sorusunu cevaplayalım ve Binance zincir temelli çalışan, madencilik, airdrop, ücret indirimi gibi avantajlara sahip olan bu tokenı yakından inceleyelim.

İçeridekiler

  WRX Coin Nedir?

  WRX Coin, 8 Mart 2018 yılında kurulan Hindistan merkezli WazirX kripto para borsasının resmi para birimidir. Sameer Mhatre, Siddharth Menon ve Nischal Schetty tarafından kurulan borsanın kendini en güçlü Hint kripto para borsası olarak tanımlaması, WRX Coin nedir diye merak edilmesine yol açar. WRX Coin Şubat 2020 tarihinde WazirX platformunun omurgası olmak üzere piyasaya sürülen yardımcı bir tokendır.

  Binance Chain ve Ethereum temelli bir çalışma sistemine sahip olan WRX Coin arzı toplam 1 milyardır. WRX Coin, klasik ICO yöntemi yerine borsaya üye olanlara ödül programı çerçevesinde bedava dağıtıldı. Bu programın amacı, token sahiplerini proje geliştiriciliğinin bir parçası haline getirerek, erken katılımı teşvik etmekti. Bu nedenle token dağıtımı sırasında WazirX Coin yorumları ve haberleri geniş bir çevreye yayıldı. Token sahiplerine ticaret işlemlerinde ücret indirimi elde etme, madencilik yapma, airdroplara katılma, marj geliri sağlama gibi pek çok avantajı olan WazirX, şu faydaları ile öne çıkmaya başladı:

  • WazirX borsa kullanıcıları WRX satın alma işlemlerinde ekstra indirim kazanır.
  • İşlem madenciliği ile WRX Coin kazanmak mümkündür.
  • Hindistan dışında global bir ürün olarak ölçeklendirme imkanı tanır.
  • Çeşitli token airdropları ile dağıtılır.
  • 1 aşamalı kayıt sistemi ile hızlı kayıta izin verir.
  • Web siteden erişimin yanı sıra IOS ve Andorid uygulama üzerinden de işlem yapma imkanı tanır. Bu nedenle kullanıcılara erişimi kolay ticaret avantajı sağlar.
  • 10 seneden fazla blokzincir deneyimi olan bir ekip tarafından geliştirildiğinden güçlü ve güvenlidir.
  • WRX Coin alım satım ve cüzdanlar arası transfer işlemleri çok kısa sürede onaylanır.
  • WazirX borsasında WRX Coin ticareti yapan kullanıcılar düşük masraf ücreti öder. Aynı zamanda cüzdanlar arası transfer için hesaplanan işlem ücreti de düşüktür.
  • Varlık sahipleri, PoW sisteminin aksine yüksek donanım ve enerji gücü harcamadan token kazanabilir. Bunun için WazirX borsasında işlem yapmak yeterlidir. Kullanıcılar yaptıkları işlem karşılığını WRX Coin olarak alır.

  Bu kadar fazla avantaj sağlaması nedeniyle yapılan WRX Coin yorumları genellikle pozitiftir. Fakat, WRX Coin bu avantajların yanında çeşitli dezavantajlara da sahiptir. Bunlardan ilki bu tokenın borsaya bağımlılığı mecbur kılmasıdır. Çünkü WRX Coin ile sağlanan düşük masraf ve hız gibi avantajlar WazirX borsa kullanıcıları ile sınırlıdır. Ayrıca bu token dijital cüzdanda saklanırken ağ saldırılarına karşı korunmasız hale gelir. Bu nedenle yatırımcıların varlık kaybı yaşamamak için donanım cüzdanı edinmesi gerekir.

  WRX Coin Kaç TL ve Dolar?

  WRX Coin kaç tl ve kaç dolar anlık olarak Kripto Para Dünyası içerisinden takip edebilirsiniz. WRX Coin ne kadar gibi soruların yanı sıra WRX Coin hacmi ve Marketcap değerlerini de buradan öğrenebilirsiniz.

  1 WRX Coin 4.37 TL -20.89%

  1 WRX Coin $ 0.13195 Dolar -20.89%

  Ayrıca WRX Coin piyasa değeri ise $ 60,206,543 dolardır. Aynı zamanda WRX Coin günlük $ 49,984 dolar hacime sahiptir.

  WRX Coin Geleceği Nasıl?

  WRX Coin Geleceği Nasıl?
  WRX Coin Geleceği Nasıl?

  Hindistan’ın dünya ekonomisine katkısı ve nüfus potansiyeli yerel kripto para borsası WazirX’in öne çıkmasını sağlıyor. Devletler kripto para birimlerini eleştiren açıklamalar yapsa da bu durum, pek çok kişinin transfer, alım-satım ve çeşitli işlemlerde kripto varlıkları tercih etmesini engellemiyor. Bu nedenle borsanın resmi para birimi WRX Coin geleceği büyük merak konusu haline gelmiş durumda. Savunduğu fikir nedeniyle ileride değerlenmesi beklenen bu kriptonun, dünyanın önde gelen borsalarından Binance’in desteğini almış olması, oldukça olumlu bir gelişme.

  Binance güvencesi ile başlatılan fonlama WRX Token geleceği ve hedef beklentilerini yükselten bir durum. Buna bağlı olarak analistlerin pek çoğu WRX Coin’de daha yüksek seviyelerin test edileceğini söylüyor. Benzeri proje ve ortaklıkların başlatılmasıyla WRX Coin’in daha değerli olması da mümkün görünüyor. Ancak kripto marketin hızlı dalgalanması ve anlık haberlere bağlı hareket etmesi kesin analiz yapmayı engelliyor. Bu nedenle bu varlığın beklentileri karşılayıp karşılamayacağı zaman içinde belli olacak gibi duruyor. Özellikle yeni yatırımcıların yatırımlarını bu konuları göz önünde bulundurarak yapması ve kendi fikirleri ile hareket etmesi öneriliyor. Burada paylaşılan içeriklerin hiçbiri yatırım tavsiyesi özelliği taşımıyor.

  Eğer siz de WRX Coin satın almak istiyorsanız Binance’ye üye olabilirsiniz. Buraya tıklayarak size özel Binance referans kodu indiriminden faydalanabilir ve ömür boyu %10 daha az komisyon ödeyebilirsiniz.

  WRX Coin Yorumları

  4,6 ortalama uygulama puanı ve 400.000 kişilik kullanıcı kitlesiyle Hindistan’daki en hızlı büyüyen borsa olan WazirX, yerel kripto para birimi ile de ilgi çekiyor. Geleneksel para transfer işlemlerini geliştiren, uzman yatırım araçları sunan ve portföy yönetimini kolay hale getiren WRX Coin yorum ve grafikleri pek çok kişinin ilgisini çekiyor. P2P motoru, Smart Token özelliği ve Binance üzerinden işlem yapma imkanı ile öne çıkan WRX Coin her geçen gün daha fazla merak ediliyor.

  Özellikle Binance borsası ile kurduğu bağlantı nedeniyle WRX yorum konusunda çok sayıda analist yükseliş hedefleri veriyor. Öte yandan stake etme imkanı sunmaması nedeniyle bu tokenın yükselemeyeceğini söyleyen analistler de bulunuyor. Grafik ve geçmiş tablolara bakıldığında WRX Coin’in oldukça stabil bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Dolayısıyla temkinli bir yatırımcı kitlesi olduğu anlaşılıyor. Bu nedenle yatırım yapmak isteyenlerin, geçmiş verileri ve kripto market haberlerini yakından takip ederek karar vermesi öneriliyor.

  Bağlantıya tıklayarak BTT Coin yorum ve C98 yorum yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

  WRX Coin Amacı ve Projesi

  2020 yılında piyasaya sürülen kripto para WRX Coin, temel olarak kripto para birimleri ve blockchain sistemini herkes için erişilebilir hale getirmeyi hedefler. İlk başta kripto para borsası olarak geliştiricilerin ortaya attığı bir fikir olan proje, 2019 yılında Binance borsasının desteğini aldı ve “Hindistan İçin Blockchain” isimli bir fonlamayla 50 milyon dolar topladı. Binance tarafından satın alınmasıyla birlikte yatırımcılarına daha fazla avantaj sunan WRX Coin amacı sahip olduğu özelliklerle anlatılabilir:

  • Anında fiat para birimi yatırma ve çekme imkanı sunar.
  • Kripto yatırımcıları için uzman tüccar önerilerinde bulunur ve portföy yönetimine özel Akıllı token platformu sağlar.
  • Likiditesi yüksek otomatik eşleşmeli ilk P2P motorudur.
  • Binance üzerinden giriş imkanı tanır.
  • Hindistan’ın en büyük kripto para borsasıdır. Bu nedenle belirli bir prestiji vardır.
  • Birinci sınıf doğrulama sistemleri kullanır ve düzenli güvenlik denetimlerine tabiidir. Kullanıcı güvenliği için KYC protokolünü uygular.
  • Artan ilgiye bağlı ölçeklenebilirlik özelliği taşır. Böylece talebi karşılamak için işlem sürelerini kısaltır.
  • Kullanıcı deneyimini önemseyen, kullanımı hızlı ve kolay bir platformdur.
  • Kullanıcılara özel ekstra indirim ve avantajları uyguladığı bir referans programına sahiptir. Bu sayede kullanıcılar işlemlerinde %50 indirim kazanabilir.

  Bütün bu özelliklerin, gelecekte WazirX değerini etkileyeceği tahmin ediliyor. Ancak kesin bir görüş belirtilememesi yatırımcıların kendi fikirleri ile hareket etmesini gerekli kılıyor. Bu nedenle WRX Coin yatırımı yapmak isteyenlerin burada paylaşılanları yatırım tavsiyesi olarak görmemesi, sadece bilgilendirme amaçlı kullanması önemlidir.

  WRX Coin Nereden Alınır?

  WRX Coin şu an için dünyanın en büyük Bitcoin sitesi olan Binance borsasında listelenmektedir. Eğer siz de hala Binance’ye üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilir ve ömür boyu %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz. Ayrıca WRX Coin’in yanı sıra Avax Coin ve Sun Coin gibi yüzlerce farklı altcoine yatırım da yapabilirsiniz.

  Yazar

  2002 İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra Londra Üniversitesinde finansal piyasalar üzerine Master yaptı. Yaklaşık 4 yıldır kripto paralar ile ilgileniyor ve finans dünyasını yoğun bir şekilde takip ediyor. Yatırım tavsiyesi olmayan yorumlarını ve bilgilerini Kripto Para Dünyası adlı bloğunda okurları ile paylaşıyor. Böylece insanların bu dünyanın teknolojisine daha hakim olmasını sağlıyor.

  Bir yorum Yaz